منو سایت

پیشنهاد مستقل Coinbase برای Dow Maker

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیشنهاد مستقل Coinbase برای Dow Maker

امروز، Coinbase پیشنهادی را در انجمن مدیریت MakerDao ارسال کرد که 33 درصد از ماژول پایداری 1.6 میلیارد دلاری Maker (PSM) را به حساب سپرده اصلی Coinbase منتقل می کند و درآمد Maker را تقریباً 24 میلیون دلار افزایش می دهد.

در صورت تایید این پیشنهاد، Mekhdao بازده سالانه 1.5٪ برای 528 میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

PSM Maker برای تثبیت قیمت DAI در 1 دلار طراحی شده بود و هنگامی که راه اندازی شد، این پروتکل شاهد افزایش قیمت بالای 1 دلار در طی سقوط کووید در سال 2020 بود. این به دلیل افزایش تقاضا برای نقدینگی وام به دلیل کاهش بیش از 40 درصدی بود. اتریوم در طول سقوط.

اگرچه PSM در حفظ اتصال DAI موثر است، اما یکی از مشکلات اصلی adcv توانایی Maker برای سرمایه گذاری مناسب تعادل خود است. adcv یک نام مستعار است که توسط یکی از اعضای واحد مالی استراتژیک اصلی Maker استفاده می شود.

adcv نوشت: تخصیص دارایی به PSM فعلی Maker “بسیار کم” است، که “توانایی پروتکل برای ریسک کردن و جذابیت آن به عنوان یک استیبل کوین را کاهش می دهد.”

اگر این پیشنهاد تأیید شود، Maker هزینه‌های نگهداری PSM خود را به کوین‌بیس پرداخت می‌کند و می‌تواند تقریباً بلافاصله از طریق Coinbase Prime استخراج، ذخیره، برداشت یا تسویه USDC اختصاص داده شده خود را انجام دهد. این پیشنهاد یک حرکت استراتژیک است که از دارایی های بیکار موجود در ترازنامه Middao درآمد ایجاد می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

مقاله Coinbase’s Maker Dao Management Proposal اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال Arzinja Mag منتشر شد. به نظر می رسد.