منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پولکادات، بهترین ارز دیجیتال از نظر توسعه

پولکادات، بهترین ارز دیجیتال از نظر توسعه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پولکادات، بهترین ارز دیجیتال از نظر توسعه

پولکادات (DOT)، یک شبکه بلاک چین که اغلب به عنوان «بلاک چین بلاک چین» توصیف می‌شود، اخیراً پس از پیشی گرفتن از کاردانو (ADA) به شبکه ارزهای دیجیتال پیشرو از نظر فعالیت‌های توسعه تبدیل شده است.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Sentiment، فعالیت های توسعه Polkadata، همراه با شبکه پیش تولید Kuzama، در 30 روز گذشته از پلت فرم قرارداد هوشمند Cardano پیشی گرفته است.

شایان ذکر است که فعالیت توسعه معیاری است که فعالیت توسعه را در مخازن عمومی پروژه های GitHub اندازه گیری می کند و کار بر روی مخازن خصوصی را شامل نمی شود.

پولکادات

10 ارز برتر از نظر فعالیت توسعه

در حالی که کاردانو از نظر فعالیت های توسعه در رتبه سوم قرار گرفت، این ارز دیجیتال در سال گذشته در رتبه بندی قرار گرفت. این ارز همچنان از نظر ارزش بازار کمتر از ارزهای دیجیتال بزرگتر از جمله اتریوم (ETH) و BNB است.

پشت سر آن ارزهای رمزنگاری قابل توجه دیگری از جمله Dicentralland (MANA)، Status (SNT)، Cosmos (ATOM)، FileCoin (FIL) و اینترنت کامپیوتر (ICP) قرار داشتند.

همانطور که توسط CryptoGlobe گزارش شده است، Polkadat شاهد افزایش 300 درصدی تعداد کاربران فعال خود در بحبوحه سقوط بازار ارزهای دیجیتال در سال گذشته بود. بلاک چین اصلی Polkadata که Relay Chain نام دارد، از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند، اما سایر بلاک چین های متصل به آن می توانند. در نتیجه، انتظار می‌رود پولکادوت به یک اکوسیستم ارز دیجیتال در حال رشد تبدیل شود که با سایر شبکه‌های قرارداد هوشمند مانند اتریوم، زنجیره BNB و غیره رقابت می‌کند. این پروژه در سال 2020 راه اندازی شد و دارای تعدادی ویژگی فنی است که به آن کمک می کند تا به هدف خود برسد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.