منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پشتیبانی از پخش کننده موسیقی Winamp برای Ethereum و Polygon NFT

پشتیبانی از پخش کننده موسیقی Winamp برای Ethereum و Polygon NFT

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پشتیبانی از پخش کننده موسیقی Winamp برای Ethereum و Polygon NFT

پخش کننده رسانه قدیمی Winamp اکنون از NFT های موسیقی مبتنی بر اتریوم و Polygon در آخرین به روز رسانی دسکتاپ خود پشتیبانی می کند. پشتیبانی جدید مبتنی بر وب 3 به کاربران امکان می دهد کیف پول Metamask خود را از مرورگرهای وب کروم، فایرفاکس و بریو متصل کرده و موسیقی را از توکن های ERC-721 و ERC-1155 Ethereum و Polygon دانلود کنند. الکساندر سابوندجیان، مدیرعامل Winamp در بیانیه ای گفت:

Winamp همیشه در مورد دسترسی و نوآوری بوده است، و امروز ما مفتخریم که اولین پخش کننده مستقل را منتشر کنیم که صدای NFT و همچنین فرمت های موجود دیگر را می خواند.

سابوندجیان افزود:

زمانی که mp3 ها نحوه گوش دادن و لذت بردن ما از موسیقی را تغییر دادند، Winamp بخش مهمی از اولین نوآوری موسیقی دیجیتال بود. اکنون ما از گام بعدی رو به جلو حمایت می کنیم زیرا هنرمندان بیشتری وب 3 و پتانسیل آن را کشف می کنند.”

این به روز رسانی علاوه بر اضافه کردن پشتیبانی از NFT های موسیقی، ردپای حافظه Winamp را کاهش می دهد و امنیت آن را بهبود می بخشد.

Winamp در ابتدا در سال 1997 منتشر شد و به طور گسترده به عنوان پخش کننده رسانه غالب ویندوز در نظر گرفته می شود. از آن زمان با بسیاری از پلتفرم های رسانه ای دیگر مانند Windows Media Player و Apple Music جایگزین شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.