منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پروتکل آزمایشگاهی نیروی انسانی را کاهش می دهد

پروتکل آزمایشگاهی نیروی انسانی را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پروتکل آزمایشگاهی نیروی انسانی را کاهش می دهد

Protocol Labs توسعه دهنده Filecoin جدیدترین شرکت رمزنگاری است که کارمندان خود را اخراج می کند و 21 درصد از نیروی کار خود را برای کاهش هزینه ها در میان یک محیط چالش برانگیز کاهش می دهد. خوان بنت بنیانگذار شرکت در یک پست وبلاگی نوشت:

همانطور که می دانید، این یک رکود اقتصادی بسیار چالش برانگیز، در سطح جهانی و به ویژه در فضای ارزهای دیجیتال بوده است. تورم بالا که منجر به نرخ‌های بهره بالا، سرمایه‌گذاری کم و بازارهای تنگ‌تر می‌شود، شرکت‌ها و صنایع را در سراسر جهان تکان داده است. زمستان کلان، زمستان کریپتو را بدتر، سخت‌تر و طولانی‌تر از آنچه انتظار داشتیم، کرد.»

پروتکل آزمایشگاهی 89 نقش را در بین تیم های خود کاهش داد. این شرکت همچنین با کاهش بودجه تیم، هزینه‌های زیرساختی و هزینه‌های سرمایه‌ای، هزینه‌های خود را در چند فصل گذشته کاهش داده است.

شرکت‌های کریپتو و فناوری نیروی کار و هزینه‌های خود را در تلاش برای زنده ماندن در دوران سخت کاهش داده‌اند. هفته گذشته، گروه ارزهای دیجیتال لونو 35 درصد از نیروی کار خود را کاهش داد. Coinbase و Crypto.com 20 درصد از کارکنان خود را کاهش دادند و جنسیس 30 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.