منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پالیگان با همکاری Mastercard از هنرمندان حمایت می کند

پالیگان با همکاری Mastercard از هنرمندان حمایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پالیگان با همکاری Mastercard از هنرمندان حمایت می کند

Mastercard، نامی شناخته شده در پرداخت ها و خدمات مالی، با Polygon Network همکاری کرده است تا هنرمندان موسیقی، طرفداران آنها و متخصصان صنعت را از طریق یک برنامه شتاب دهنده Web 3.0 گرد هم بیاورد. بر اساس اعلام این شرکت دوره شتاب دهنده هنرمندان Mastercard از بهار سال آینده با اجرای زنده هنرمندان آغاز می شود.

به گزارش Valx و به نقل از Zycrypto، هدف از این دوره، آشنایی نوازندگان، دی جی ها و تولیدکنندگان موسیقی با ابزارهایی مانند Mint Token NFT برای به اشتراک گذاری آثار خود در وب 3 است. این توکن ها امکان دسترسی به رویدادهای خاص و آثار انحصاری را فراهم می کند. با شرکت در دوره، طرفداران می توانند یک توکن NFT انحصاری و محدود به نام MasterCard Music Pass کسب کنند که به آنها امکان دسترسی به منابع یادگیری انحصاری را می دهد.

راجا راجمانار، مدیر ارشد بازاریابی و روابط عمومی مسترکارت، این همکاری را فرصتی برای پرورش هنرمندان نوظهور خواند و افزود:

موسیقی یک هنر جهانی است که ما را الهام می بخشد و بر ما تأثیر می گذارد و ما را به یکدیگر نزدیک می کند. با این حال، ورود به این عرصه برای هنرمندان جدید دشوار است. با کمک برنامه Mastercard Accelerator، هدف ما گسترش دسترسی و برقراری ارتباط بیشتر با فناوری پیشرفته وب 3 است.

استودیو Polygon، خالق بلاک چین Polygon، خوشبین است که این برنامه نسل جدیدی از هنرمندان را با فناوری بلاک چین به هم متصل کند. او همچنین امیدوار است که با این کار بتواند زمینه را برای آشنایی مردم با این فناوری فراهم کند.

انتشار این اطلاعیه باعث شد تا قیمت پلیگان به 0.8104 دلار برسد. قیمت این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته 5.79 درصد افزایش یافته است. ارز MATIC دهمین ارز دیجیتال بزرگ جهان با ارزش بازار بیش از 7 میلیارد دلار است.

مشارکت پالیگان با مسترکارت یکی دیگر از بردهای بزرگ این شبکه است. این شبکه تاکنون موفق به عقد قرارداد همکاری با برندهای بزرگی همچون استارباکس، نایک و اینستاگرام شده است.