منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وویجر مجوز دادگاه را برای فروش دارایی های خود به Binance دریافت کرد

وویجر مجوز دادگاه را برای فروش دارایی های خود به Binance دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وویجر مجوز دادگاه را برای فروش دارایی های خود به Binance دریافت کرد

وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته Voyager Digital تأیید اولیه دادگاه را برای فروش دارایی‌های پیشنهادی خود به Binance US (Binance.US) به مبلغ 1.02 میلیارد دلار دریافت کرد. این تایید در بحبوحه تحقیقات امنیت ملی در مورد Binance.US صورت می گیرد. بنابراین وویجر برای سرعت بخشیدن به تراکنش تلاش می کند.

بر اساس گزارش رویترز؛ در 10 ژانویه، قاضی مایکل وایلز از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به وویجر اجازه داد تا قرارداد خرید دارایی را منعقد کند و به دنبال تایید طلبکار باشد، اما طبق یک دادگاه، فروش تا جلسه دادگاه آینده نهایی نخواهد شد. تشکیل پرونده در دادگاه در همین حال، وویجر می‌خواهد بررسی پیشنهاد خود برای فروش دارایی‌ها به Binance.US را تسریع بخشد.

جاشوا ساسبرگ، وکیل وویجر، در این جلسه خاطرنشان کرد که وویجر به سؤالات کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) پاسخ داده است و به هر گونه نگرانی CFIUS که می تواند با این معامله مخالفت کند، رسیدگی خواهد کرد. ساسبرگ گفت:

ما در حال هماهنگی با Binance و وکلای آنها هستیم تا نه تنها به این تحقیقات رسیدگی کنیم، بلکه داوطلبانه درخواستی برای پیشبرد این روند ارائه دهیم.”

CFIUS یک نهاد بین سازمانی است که سرمایه گذاری های خارجی یا خرید شرکت های آمریکایی را به دلایل امنیت ملی بررسی می کند. اگر CFIUS تشخیص دهد که نگرانی‌های امنیت ملی در مورد معامله موجه است، CFIUS می‌تواند تراکنش را مسدود یا لغو کند یا به طرف‌های درگیر بگوید که تراکنش را اصلاح کنند تا نگرانی‌ها کاهش یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.