منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وضعیت ریپل و دادگاه SEC و تأثیر آن بر وضعیت ریپل

وضعیت ریپل و دادگاه SEC و تأثیر آن بر وضعیت ریپل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وضعیت ریپل و دادگاه SEC و تأثیر آن بر وضعیت ریپل

جدای از تحولات اخیر در بازار کریپتو، مانند ورشکستگی های پرمخاطب و سقوط بازار، برخی از تمرکز صنعت بر پرونده جاری ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بوده است.

در واقع، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه پرونده ریپل در حال حاضر بسته شده است، که نشان می دهد طرف های درگیر احتمالاً موضوع را حل و فصل خواهند کرد. نتیجه این پرونده مطمئناً بر بازار کلی ارز دیجیتال تأثیر خواهد گذاشت. این تصمیم احتمالاً روشن می‌کند که کدام دارایی‌های دیجیتالی می‌توانند طبق قوانین ایالات متحده به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شوند.

همانطور که مشخص است، هر دو طرف آخرین درخواست های خود را ارائه کرده اند و امیدوارند که قاضی آنالیسا تورس رای مثبت بدهد. در سخنان پایانی، ریپل استدلال کرد که SEC قصد دارد با XRP به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری برخورد کند، اما “بدون هیچ گونه قرارداد، بدون هیچ گونه حقوق سرمایه گذار و بدون هیچ گونه تعهدی از سوی ناشر.”

همانطور که استوارت آلدروتی، وکیل عمومی ریپل می گوید، آخرین پرونده دادگاه را ملزم می کند که به نفع شرکت رای دهد. وکیل ریپل در توییتی در 3 دسامبر خاطرنشان کرد که این شرکت به دفاعی که «از طرف کل صنعت کریپتو» انجام داده افتخار می کند.

به گفته ریپل، SEC نتوانست ثابت کند که فروش XRP بین سال‌های 2013 و 2020 پیشنهادی برای یک «قرارداد سرمایه‌گذاری» و بنابراین یک وثیقه بر اساس قوانین اوراق بهادار فدرال است. بنابراین، شرکت بلاک چین اعلام کرد که “دادگاه باید درخواست متهم را بپذیرد و باید درخواست SEC را رد کند.”

وضعیت ریپل و دادگاه SEC و تأثیر آن بر وضعیت ریپل

با پیشرفت پرونده، سرمایه‌گذاران به تماشای ارزش XRP و چگونگی تأثیر آن بر ارز دیجیتال رتبه هفتم بر اساس ارزش بازار ادامه خواهند داد. شایان ذکر است که XRP در گذشته با صدور احکام جزئی به نفع ریپل، رشد خوبی داشت.

به عنوان مثال، پس از اینکه قاضی گزارش‌های شرکت‌هایی را که از گروه‌های صنعتی ریپل و ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، پذیرفت، قیمت توکن افزایش یافت. ریپل پس از رد تلاش رگولاتوری برای رد اسناد مربوط به مدیر سابق بخش، ویلیام هینمن، یک پیروزی دیگر به دست آورد. این اسناد شامل سخنرانی هینمن است که در آن او گفت که اتریوم (ETH) یک امنیت است.

جالب اینجاست که علیرغم مشکلات قانونی ریپل، سرمایه‌گذاران به حمایت از این شرکت ادامه می‌دهند و ارزش آن را تا نوامبر 2022 به 15 میلیارد دلار افزایش می‌دهند. از این نظر، این ارزیابی، ریپل را در دهمین استارت‌آپ با ارزش در ایالات متحده قرار می‌دهد، همچنین این استارت‌آپ تنها شرکت رمزنگاری است. در لیست.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.