منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وضعیت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال صبح امروز

وضعیت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال صبح امروز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وضعیت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال صبح امروز

بیت‌کوین و اتریوم صبح روز پنجشنبه پس از زیان‌های جزئی در روز گذشته، در معاملات آسیایی به سبز بازگشتند و افزایش‌هایی را ثبت کردند. سولانا، پالیگان و کاردانو نیز در بین 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار سودهای خوبی کسب کردند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 2 درصد افزایش به 23150 دلار رسیده است. بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار در هفت روز گذشته تا به امروز 11.22 درصد رشد داشته است و پس از وقفه در روز چهارشنبه روند صعودی خود را از سر گرفته است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، اتر 4.43 درصد افزایش یافت و به 1618 دلار رسید و طی هفت روز گذشته افزایش 4.4 درصدی را ثبت کرد.

سولانا با جهش 7.78 درصدی به 24.56 دلار آمریکا رسید و رشد هفتگی 17.9 درصدی را ثبت کرد. سولانا اخیراً پیش‌سفارش‌های تلفن همراه مبتنی بر بلاک چین خود را آغاز کرده است که انتظار می‌رود در سه ماهه اول سال جاری عرضه شود. پس از اینکه سایت بازی Fractal NFT در روز چهارشنبه اعلام کرد که در حال گسترش به شبکه Polygon است، Metic 4.7٪ افزایش یافت و به 1 دلار رسید. Cardano با 3.91 درصد افزایش به 0.37 دلار رسید.

ارزش کل بازار کریپتو با 2.72 درصد افزایش به 1.05 تریلیون دلار رسید، در حالی که حجم معاملات با 12 درصد افزایش به 61.86 میلیارد دلار رسید.

بازارهای سهام ایالات متحده روز چهارشنبه یک روز متفاوت داشتند. شاخص صنعتی داوجونز 0.03 درصد رشد کرد، در حالی که S&P 500 و نزدک تقریباً 0.2 درصد سقوط کردند. شاخص های اقتصادی بیشتری روز پنجشنبه در ایالات متحده منتشر شد، از جمله تولید ناخالص داخلی، سفارشات کالاهای بادوام و مطالبات بیکاری که می تواند بر بازار سهام تاثیر بگذارد.

اعضای فدرال رزرو آمریکا در آستانه نشست هفته آینده (31 ژانویه تا 1 فوریه) برای تصمیم گیری در مورد حرکت بعدی در مورد نرخ بهره، در دوره به اصطلاح خاموشی قرار دارند. تحلیلگران گروه CME احتمال 99.8 درصد افزایش یا 25 واحد پایه را پیش بینی کردند. ماه گذشته، فدرال رزرو در تلاشی برای کاهش تورم، نرخ بهره را 50 واحد پایه افزایش داد و به بین 4.25 تا 4.5 درصد رساند که بالاترین نرخ در 15 سال اخیر است و تعدادی از شاخص ها حاکی از آن است که کاهش در حال وقوع است. اما برخی از سرمایه گذاران همچنان نگران این هستند که اقتصاد ایالات متحده، بزرگترین اقتصاد جهان، در حال سقوط به سمت رکود است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.