منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هنگامی که شمارش معکوس برای قضاوت شروع می شود، ریپل فعال می شود

هنگامی که شمارش معکوس برای قضاوت شروع می شود، ریپل فعال می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هنگامی که شمارش معکوس برای قضاوت شروع می شود، ریپل فعال می شود

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که ارزش بازار Ripple (XRP) برای اولین بار از زمان شیوع FTX بیش از دو ماه پیش، از 20 میلیارد دلار فراتر رفته است. در زمان انتشار، XRP پس از افزایش 18 درصدی از ابتدای سال 2023، با 0.4052 دلار معامله می شد. این در حالی رخ داد که ارزش بازار جهانی این ارز دیجیتال یک تریلیون دلار دوباره به دست آورد، که نشان دهنده معکوس شدن ضررهای ناشی از سقوط FTX است.

قیمت ریپل با رویکرد خروج از دادگاه افزایش می یابد

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل لبز امیدوار بود که دعوای دو ساله ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار در نیمه اول سال 2023 حل و فصل شود. او گفت ریپل با توجه به قانون و حقایق، نسبت به شانس خود خوشبین است. جالب اینجاست که XRP پس از اعلام تاریخ تسویه حساب توسط Garlinghouse، مقاومت کلیدی را در 0.39 دلار شکست. در زمان نگارش این مقاله، قیمت با مقاومت 0.4076 دلار مواجه شد. این سطح در گذشته افزایش XRP را محدود کرده است، بنابراین گاوها امیدوارند که از این بالاتر بروند تا ایده بهبود بازار پس از سقوط FTX را تقویت کنند.

ضربان

نمودار قیمت XRP در مقابل USD

شاخص قدرت نسبی (RSI) و Ausem Oscillator (AO) نشان می دهد که گاوها هنوز کنترل دارند. با این حال، در حجم تعادل (OBV) با مقاومت مواجه شد. حرکت بالاتر از سطح مشخص شده می تواند منجر به رالی دیگری برای XRP شود.

آیا پذیرش XRP هنوز یک مشکل است؟

با این حال، اگر به داده‌های زنجیره‌ای ریپل نگاه کنیم، همه چیز خوب نیست. بر اساس داده‌های Sentiment، رشد وب به مسیر نزولی خود ادامه می‌دهد و نشان می‌دهد که پذیرش کاربران از وب هنوز در سطح مطلوبی نیست. حتی شاخص سرعت، که در 18 ژانویه پس از اخبار مربوط به تسویه حساب افزایش یافت، از آن زمان به شدت کاهش یافته است. شاخص اعتماد سرمایه گذاران نیز پایین ماند.

هزینه امواج

بر اساس داده های CoinAnalysis، بهره باز ریپل (OI) بدون تغییر باقی می ماند در حالی که قیمت افزایش می یابد. این واگرایی نشانه کاهش احتمالی 0.4076 دلار است.

تحلیل ریپل

تصمیم SEC علیه ریپل در مورد وضعیت XRP می تواند پیامدهای مهمی برای بازار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده داشته باشد. قوانین حاکم بر وضعیت ارزهای دیجیتال به عنوان کالا یا اوراق بهادار هنوز خیلی روشن نیست.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.