منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هشدار یک تحلیلگر درباره احتمال وقوع اتفاقی که باعث کاهش قیمت بیت کوین شود

هشدار یک تحلیلگر درباره احتمال وقوع اتفاقی که باعث کاهش قیمت بیت کوین شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هشدار یک تحلیلگر درباره احتمال وقوع اتفاقی که باعث کاهش قیمت بیت کوین شود

هشدار تحلیلگر درباره رویداد احتمالی که می تواند باعث سقوط قیمت بیت کوین شود – Erzdigital

یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال در مورد رویدادی که بسیاری از تحلیلگران نادیده گرفته اند، هشدار داده است که باعث ایجاد فشار فروش گسترده در بازار و کاهش قیمت بیت کوین خواهد شد.

به گزارش DailyHodle، نیکلاس مرتن، مجری کانال Datadash، در ویدئویی جدید به بیش از 500000 مشترک یوتیوب خود گفت که فشار فروش خفته ناشی از سقوط بازار سهام مت گکس می تواند به اوج خود برسد و بار دیگر باعث افزایش قیمت دیجیتال بزرگ شود. ارزی که سقوط خواهد کرد. به بازار تبدیل شود

مرتن در توضیح نظر خود گفت:

سوالی که باید بپرسیم این است که آیا پرداخت بیت کوین مت گکس باعث کاهش قیمت بیت کوین می شود یا خیر؟ به طور خاص، سوال مهم‌تر این است که آیا فشار سرمایه‌گذاران اصلی برای دریافت بیت‌کوین آن‌ها را باز می‌گرداند؟

او ادامه داد:

سوال دوم این است که آیا این فشار فروش باعث پایین آمدن قیمت می شود؟ زیرا همانطور که در آخرین بازار صعودی دیدیم، ذخایر بیت کوین مت گکس حتی به نصف هم کاهش پیدا نکرد و از حدود 200000 به 137000 بیت کوین رسید. اگر شاهد این شکل از فشار فروش یا در این مورد خاص عرضه باز بیت کوین باشیم، چه اتفاقی برای قیمت خواهد افتاد؟

MetGox یک صرافی منسوخ ارز دیجیتال مستقر در ژاپن بود که در سال 2014 پس از هک شدن ورشکست شد. در جولای 2022، این صرافی اعلام کرد که بخشی از بیت کوین های خود را به عنوان بخشی از روند ورشکستگی خود به مشتریان سابق برمی گرداند.

مرتن معتقد است که پرداخت پول به مشتریان سابق مت گوکس در بیت کوین می تواند منبع عظیمی از نقدینگی برای فروشندگان ایجاد کند.

بالاخره گفت:

من فکر می کنم که این به معنای فشار فروش زیادی خواهد بود. افرادی که از زمانی که بیت کوین دو رقمی، سه رقمی یا احتمالاً چند صد دلاری بوده اند، بیت کوین داشته اند و می خواهند شروع به نقدینگی برنده های خود کنند، زیرا فکر می کنند این همان چیزی است که بیت کوین یک دارایی است.

اطلس ارزدیجیتال

چیزی پیدا نشده است.