منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هشدار آموزش و تحقیقات بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ برای دارندگان بیت کوین

هشدار آموزش و تحقیقات بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ برای دارندگان بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هشدار آموزش و تحقیقات بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ برای دارندگان بیت کوین

یک تحلیلگر رمزارز که بیت کوین را دنبال می کند و مرتباً به روز رسانی ها را برای دنبال کنندگان خود ارسال می کند، هشداری را برای دارندگان بیت کوین صادر می کند زیرا دلار آمریکا به سطوحی رسیده است که در دو دهه گذشته مشاهده نشده است.

کوین سوانسون، استراتژیست ارزهای دیجیتال به 113500 دنبال کننده توییتر خود می گوید که بیت کوین اخیراً به زیر سطح حمایت مورب خود رسیده است. این همان سطحی است که بیت کوین از ژوئن 2022 در حدود 17600 دلار بوده است. تا کنون به نظر می رسد این روند بوده است. [نزولی] ادامه دهید مگر اینکه بخواهیم به بالای خط روند برگردیم.

هشدار به دارندگان بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 20010 دلار معامله می شود که همچنان پایین تر از حمایت مورب تحلیلگر است.

دیدگاه نزولی سونسون در مورد بیت کوین در زمانی است که او معتقد است شاخص دلار آمریکا (DXY) هنوز در یک روند صعودی قوی است. DXY ارزش دلار آمریکا را در برابر سبدی از ارزهای فیات دنبال می کند. این تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت: «DXY همچنان در پول است، حتی پس از افزایش بیش از 15 درصدی آن در سال جاری». او ادامه می دهد:

با نگاهی به شاخص دلار آمریکا در نمودار 4 ساعته، بله، ما آن سطوح را حفظ می کنیم. ما همچنان به اوج گرفتن ادامه می دهیم و به نظر نمی رسد سرعت حرکت به این زودی ها کاهش یابد. بنابراین، اگر دوباره شاخص دلار آمریکا در [تایم فریم] اگر هر روز شکسته شود و در آن دوره اوج بالاتری ببیند، می تواند برای بیت کوین بد باشد. این مشکل می تواند منجر به بیت کوین شود [تایم فریم] قیمت روزانه حتی به پایین ترین حد خود رسید (18600 دلار)، حداقل کمتر از بالاترین سطح اخیر.

معامله گران کریپتو به دقت شاخص دلار آمریکا را زیر نظر دارند. روز دوشنبه، DXY به 110.27 رسید، سطحی که آخرین بار توسط این شاخص در ژوئن 2002 لمس شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.