هاسکینسون: Dogecoin و BinanceCoin می توانند بخشی از آینده توییتر باشند

هاسکینسون: Dogecoin و BinanceCoin می توانند بخشی از آینده توییتر باشند

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران شبکه کاردانو، می گوید که کاردانو در دراز مدت شبکه ای از بلاک چین ها خواهد بود. او همچنین توضیح داد که چرا معتقد است دوج کوین و بایننس کوین (BNB) می توانند بخشی از برنامه های آینده ایلان ماسک برای توییتر باشند.

به گزارش والکس و به نقل از کریپتوگلوب، هاسکینسون در طول سخنرانی کنفرانس اجلاس وب او در شهر لیسبون پیش بینی کرد که خرید توییتر توسط ایلان ماسک می تواند 200 میلیون کاربر جدید را وارد فضای ارزهای دیجیتال کند. او همچنین حدس زد که ماسک می‌تواند از ارز دیجیتال محبوب خود، Dogecoin (DOGE) در این پلتفرم استفاده کند.

با این حال، چارلز هاسکینسون معتقد است که این memecoin مقیاس پذیری لازم برای پذیرش 200 میلیون کاربر جدید را ندارد. وی افزود که ایجاد الف زنجیره جانبی (Sidechain) Dodge on Cardano یا ایجاد پل بین این دو پروژه بسیار سرگرم کننده خواهد بود و به مقیاس پذیرتر شدن Dodge کمک می کند.

هاسکینسون در این رویداد نسبت به آینده ارزهای دیجیتال ابراز امیدواری کرد و می گوید که ما در نیمه راه هستیم. نسل سوم ارزهای دیجیتال هستند. به گفته وی، نسل اول تمرکززدایی را به ارمغان آورد.

نسل دوم موج قراردادهای هوشمند بود که توسط اتریوم راه اندازی شد و اکنون موج سوم، مقیاس پذیریاین ویژگی های تعامل و مدیریت را به ارمغان می آورد. هاسکینسون در الگوراند، نیر (نزدیک به)، تسوس و کاردانو به آن پروتکل های نسل سوم می گویند. او همچنین پیش بینی کرد که نسل چهارم می تواند اجماع از منابع متعدد، ادغام هویت دیجیتال در سیستم و سازگاری با آینده پسا کوانتومی آوردن

هاسکینسون همچنین حدس زد که سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری بایننس در خرید توییتر به احتمال همکاری این صرافی با پلتفرم اجتماعی فوق الذکر در ادغام ارزهای دیجیتال مرتبط است. هاسکینسون گفت:

من هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم، اما اگر بخواهم حدس بزنم، فکر می کنم این همان چیزی است که بایننس در تلاش برای رسیدن به آن است. شما نیم میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده اید، اگر فقط یک سرمایه گذاری غیرفعال باشد، میزان سرمایه گذاری بسیار زیاد است. من فکر می‌کنم همه می‌خواهند بخشی از گفتگوی آینده دنیای ارزهای دیجیتال باشند.

هاسکینسون اشاره کرد که چیزهای زیادی برای ادغام وجود دارد. از جمله راه حل هایی برای کیف پول، صرافی ها، الگوریتم هایی که اطلاعات را به صورت دستی انتخاب می کنند و فرصت های قرارداد هوشمند. Changpeng Zhao (معروف به CZ)، مدیر عامل بایننس، قبلاً اعلام کرده بود که دلیل سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری بایننس در خرید توییتر توسط ایلان ماسک، به ورود توییتر به Web3 در صورت آماده شدن کمک کنید خوب.

سی. یک پلت فرم جهانی برای آزادی بیان آن است خیلی مهم خوب.