منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، یک خریدار بالقوه CoinDesk

هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، یک خریدار بالقوه CoinDesk

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، یک خریدار بالقوه CoinDesk

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران شبکه بلاک چین کاردانو، با وجود مشکلات فعلی CoinDesk، علاقه مند به خرید این رسانه است. به گفته Yahoo Finance، دلیل هاسکینسون برای نشان دادن علاقه شدید به خرید واحد رسانه ای DCG این است که او معتقد است که یکپارچگی در رسانه و روزنامه نگاری باید احیا شود. علاقه بنیانگذار Cardano پس از اعلام احتمال فروش CoinDesk رخ داد. هاسکینسون هفته گذشته در یک ویدئوی زنده در ایالات متحده نشان داد:

“علاقه من به بخش رسانه ای گسترده تر است… من می خواهم بفهمم چگونه می توانم به یکپارچگی روزنامه نگاری برگردم.”

فرآیند خرید آسان نخواهد بود

اگرچه هاسکینسون به طور علنی علاقه خود را به خرید CoinDesk اعلام کرده است، طبق گزارش ها، این معامله آسان نخواهد بود. هاسکینسون گفت که قیمت فروش 200 میلیون دلاری CoinDesk را بیش از حد می‌داند و گفت که بررسی پیش‌خرید پس از یک ممیزی مناسب از کتاب‌های شرکت انجام می‌شود. در همین حال، از طرف CoinDesk، مدیریت آن تصمیم گرفته است که بانک سرمایه گذاری Lazard را به عنوان مشاور مالی اصلی خود استخدام کند. واحد رسانه‌ای DCG وظیفه یافتن راه‌هایی برای فروش موفقیت‌آمیز CoinDesk را بر عهده گرفته است تا مسئولیت را از بری سیلبرت، مدیرعامل و موسس DCG، به دست گیرد.

فروش پرتال خبری محبوب کریپتو به دنبال یک سری عوارض پس از سقوط FTX است. بازوی کارگزاری ارز دیجیتال DCG، Genesis Global Capital (GGC) نیز روز پنجشنبه اعلام ورشکستگی کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.