منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ های بیت کوین بیت کوین را احتکار می کنند

نهنگ های بیت کوین بیت کوین را احتکار می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ های بیت کوین بیت کوین را احتکار می کنند

نهنگ های بیت کوین دوباره شروع به احتکار بیت کوین کرده اند. این افزایش در زمانی اتفاق می‌افتد که بازار کریپتو شاهد قیمت‌های نوسانی با شتاب پایین است. اکنون، با ایجاد حرکت، این سرمایه گذاران بزرگ می توانند با سرمایه گذاری های خود حرکت های بیشتری در افق بیت کوین انجام دهند.

نهنگ های بیت کوین در حال انباشته شدن هستند

داده های احساسی نشان می دهد که نهنگ های بزرگ بیت کوین که بین 1000 تا 10000 بیت کوین دارند، انباشت خود را تسریع کرده اند. در طول پنج روز گذشته، این سرمایه گذاران بزرگ بیش از 20000 بیت کوین به دارایی های خود اضافه کرده اند که آن را به یک روند صعودی قابل توجه تبدیل کرده است. در نتیجه، این نهنگ های بیت کوین اکنون در مجموع 4.57 میلیون بیت کوین را در خود جای داده اند. این رقم 23.7 درصد از کل عرضه بیت کوین در گردش تا کنون را نشان می دهد، که نشان می دهد این انباشت ممکن است نقشی در بهبود تجربه بیت کوین در دو روز گذشته داشته باشد.

نهنگ های بیت کوین

روند صعودی پس از فعالیت کم مشاهده شده توسط این نهنگ های بزرگ بیت کوین در حال افزایش است. همانطور که Bitcoinist گزارش داد، تراکنش های بزرگ نهنگ ها به تنها 19 درصد از کل تراکنش های بیت کوین کاهش یافت که نشان دهنده خستگی این کیف پول های بزرگ است.

با این حال، رالی جدید به بازی طولانی مدت این نهنگ ها اشاره دارد. همچنین تمایل به خرید در سطوح فعلی را نشان می‌دهد، که می‌تواند به این معنی باشد که نهنگ‌های بزرگ BTC ممکن است باور کنند که قیمت دارایی دیجیتال ممکن است به پایین‌تر رسیده باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.