منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ های بزرگ اتریوم شبا را نگه می دارند

نهنگ های بزرگ اتریوم شبا را نگه می دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ های بزرگ اتریوم شبا را نگه می دارند

تجزیه و تحلیل دارایی‌های نهنگ ارز دیجیتال در شبکه اتریوم، محبوبیت فزاینده Shiba Inu (SHIB) را در میان این بخش نشان می‌دهد.

به گزارش والکس و به نقل از Daily Hodl، آمار Whalestats، سرویسی که فعالیت نهنگ ها را در بلاک چین های مختلف ردیابی می کند، نشان می دهد که 5000 آدرس برتر در شبکه اتریوم مجموعا 50 تریلیون توکن شیبا را در خود جای داده اند که ارزش آن حدود 735 میلیون دلار است.

بنابراین، پس از تتر (USDT)، شیبا دومین آلتکوین است که توسط نهنگ ها نگهداری می شود.

وزن دارایی ارز دیجیتال نهنگ های اتریوم
وزن دارایی ارز دیجیتال نهنگ های اتریوم

محبوبیت روزافزون شیبا در افزایش تعداد تراکنش های بزرگ این ارز دیجیتال در هفته های اخیر مشهود است.

یکی از این معاملات در اوایل این هفته اتفاق افتاد. یک نهنگ ارز دیجیتال ناشناس تراکنشی به ارزش 47.6 میلیون دلار انجام داد. مقصد این حواله عظیم شیبا یک کیف پول ناشناخته دیگر بود.

یکی دیگر از عوامل افزایش محبوبیت شیبا، تا حدودی سر و صدایی است که پیرامون برنامه های این پروژه برای راه اندازی پروتکل لایه 2 جدید خود، Shibarium وجود دارد.

این پروتکل از نظر عملکرد مشابه راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری مانند زنجیره جانبی Polygon است و به افراد امکان می‌دهد توکن‌های خود را در شبکه راه‌اندازی کنند. هزینه ها در این شبکه با توکن BONE پرداخت می شود.

تاریخ راه اندازی این پروژه مشخص نیست، اما توسعه دهندگان آن اعلام کرده اند که امیدوارند در آینده نزدیک نسخه آزمایشی آن را منتشر کنند.

عملکرد قیمت شیبا اینو در یک ماه گذشته از رقیب اصلی خود یعنی Dogecoin بهتر عمل کرده است. طی 30 روز گذشته، شیبا 67 درصد افزایش قیمت داشته است در حالی که این رقم برای دوج 23 درصد است.