نهنگ اتریوم حدود 226 میلیون دلار شیبا اینو صرفه جویی کرده است

نهنگ اتریوم حدود 226 میلیون دلار شیبا اینو صرفه جویی کرده است

داده های بلاک چین نشان می دهد که نهنگ عظیم اتریوم (ETH) با بیش از 500 میلیون دلار دارایی، تا جولای 2022 بیش از 18.8 تریلیون توکن شیبا اینو (SHIB) جمع آوری کرده است. بر اساس داده های پلتفرم مدیریت کیف پول بلاک چین Zerion، نهنگ از زمانی که قیمت Sheba از حدود 0.000027 دلار در آوریل 2022 به حدود 0.000011 دلار کاهش یافت، در حال احتکار ارزهای دیجیتال بوده است.

تا کنون، این نهنگ بیش از 18.8 تریلیون توکن شیبا به ارزش بیش از 226 میلیون دلار جمع آوری کرده است که آن را به یکی از بزرگترین دارندگان توکن در حال حاضر تبدیل کرده است. میانگین قیمت خرید SHIB برای این دیوار 0.000015 دلار است که به معنای ضرر کلی حدود 68.9 میلیون دلار است.

دومین موقعیت بزرگ چین در توکن بومی اتریوم (ETH) است، زیرا حدود 195 میلیون دلار از ارز دیجیتال را در اختیار دارد. بعد، این نهنگ دارای 42 میلیون دلار چند ضلعی (MATIC) و حدود 13 میلیون دلار چین لینک (LINK) است. داده ها نشان می دهد که MATIC در ژوئن و LINK در ماه آگوست انباشته می شود. نهنگ می تواند هر دو دارایی را با سود بفروشد.

این نهنگ همچنین دارای 8 میلیون دلار COMP است که پس از کاهش قیمت، خرید آن را در ماه ژوئیه آغاز کرد. این دارنده عظیم همچنین دارای توکن های UniSwap (UNI) به ارزش 5.3 میلیون دلار است و از هر دو هلدینگ سود می برد.

بر اساس گزارش DailyHoddle، داده های بلاک چین نشان می دهد که انباشت کیتا او را به ششمین دارنده بزرگ Shiba Inu (SHIB) تبدیل کرده است که حدود 1.88 درصد از کل عرضه میم کوین را در اختیار دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.