منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظر جیم کرامر در مورد بیت کوین و آلت کوین ها

نظر جیم کرامر در مورد بیت کوین و آلت کوین ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نظر جیم کرامر در مورد بیت کوین و آلت کوین ها

جیم کرامر، تحلیلگر بازار و مجری برنامه Mad Money Show CNBC، بار دیگر تاکید کرد که چقدر نسبت به وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری بدبین است. کرامر در توییتر گفت:

همانطور که من یک سال ضعیف دیگر را برای ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کنم، تعجب می‌کنم که هنوز چند نفر در این فضا مشغول هستند! میلیون ها نفر…

کرامر یکی از بهترین تحلیلگران وال استریت به حساب می آید و به عنوان یک چهره مالی شناخته شده، بسیاری برای مشاوره سرمایه گذاری مستقیماً به او مراجعه می کنند. کرامر همیشه ضد بیت کوین یا رمزارز نبود. در واقع، او زمانی از طرفداران پر و پا قرص این طبقه دارایی نوپا بود. در مقطعی در سال 2021، جیم کرامر کاملاً خوش بین بود که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را تصویب کند، قیمت بیت کوین می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد. اگرچه SEC هیچ پرونده ای را برای ETF واقعی بیت کوین تایید نکرده است، کرامر بیت کوین های خود را به اتریوم تبدیل کرد. به گفته وی، اتریوم بر اساس طرح های غیرمتمرکز مبتنی بر قراردادهای هوشمند مفیدتر است.

برای کرامر، ارزهای دیجیتال دیگر ارزش خرید ندارند، به خصوص لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE) و آنهایی که در دسته پمپ و تخلیه قرار می گیرند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.