منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظر برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در مورد نظرات سام بنکمن فرید

نظر برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در مورد نظرات سام بنکمن فرید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نظر برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در مورد نظرات سام بنکمن فرید

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، گفت: توضیح سام بنکمن-فرید در مورد حسابداری نامرتب به عنوان دلیل انتقال 8 میلیارد دلار از صرافی ارزهای دیجیتال FTX به کارگزاری Alameda Research قابل بررسی نیست. بنکمن-فرید این استدلال را در مصاحبه ای با بلومبرگ که روز جمعه منتشر شد بیان کرد. آرمسترانگ روز یکشنبه با اشاره به وجوه نمایش داده شده در صفحه توییت کرد:

برای من مهم نیست که حسابداری شما چقدر بهم ریخته است (یا چقدر ثروتمند هستید)، اما اگر 8 میلیارد دلار اضافی برای خرج کردن پیدا کنید، قطعا متوجه خواهید شد. حتی ساده لوح ترین فرد نیز نباید ادعای سام را باور کند که این یک اشتباه حسابداری بوده است.

آرمسترانگ، مالک صرافی رقیب FTX، در آن زمان ادعا کرد که این پول “دزدیده شده” بوده است و از وجوه مشتریان استفاده می شود تا سوراخی در ترازنامه آلامدا را پوشش دهد. هر دو شرکت FTX و Alameda اکنون ورشکسته هستند. پرونده های ورشکستگی ایالات متحده علیه صرافی مستقر در باهاما ادعا می کند که وجوه از FTX برای پوشش وام های Alameda و تسهیل تجارت کریپتو حذف شده است. سام بنکمن در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت:

من مدیر آلامدا نبودم، دقیقاً نمی دانستم آنجا چه خبر است. من اندازه موقعیت آنها را نمی دانستم.

رئیس جدید FTX، جان جی ری سوم، وکیل مستقر در شیکاگو که ورشکستگی انرون در سال 2001 را مدیریت کرد، FTX را بدترین نمونه کنترل شرکتی توصیف کرد که تا به حال دیده است. یک وکیل FTX در 22 نوامبر در جریان اولین جلسه دادگاه ورشکستگی فدرال در دلاور، ایالات متحده، گفت که “مقدار قابل توجهی از دارایی” صرافی ارزهای دیجیتال سقوط کرده FTX یا به سرقت رفته یا مفقود شده است. جیمز بروملی از شرکت حقوقی سالیوان و کرامول، که به عنوان مشاور مدیریت جدید FTX منصوب شد، گفت:

چیزی که ما داریم یک سازمان جهانی است، اما سازمانی که عملاً به‌عنوان خانواده‌ی شخصی سام بنکمن-فرید اداره می‌شد.

پس از سقوط FTX، کوین بیس تلاش کرد تا خود را به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال قابل اعتماد معرفی کند و یک آگهی تمام صفحه در وال استریت ژورنال با عنوان «به ما اعتماد کنید» منتشر کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.