منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نتیجه پیشنهاد بهبود جدید چه خواهد بود؟

نتیجه پیشنهاد بهبود جدید چه خواهد بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نتیجه پیشنهاد بهبود جدید چه خواهد بود؟

از ابتدای سال 2023، شبکه کاردانو (ADA) رشد قابل توجهی داشته است. توسعه مستمر شبکه و همچنین برنامه های توسعه آتی باعث شده تا Cardano به عنوان یکی از بهترین آلت کوین ها شناخته شود.

به گزارش Valks و به نقل از U.today، یکی از چالش های پروژه ها در فضای بلاک چین، کمبود نیروی کار ماهر است. با این حال، شبکه کاردانو دارای یک تیم مجرب و ماهر است که بدون شک در طول سال ها به تثبیت حضور این ارز در بین 10 ارز دیجیتال برتر بازار کمک کرده است.

داده‌های سرویس ProofofGitHub که فعالیت‌های توسعه پروژه را در مخازن GitHub نظارت می‌کند، نشان می‌دهد که شبکه Cardano توسعه‌یافته‌ترین شبکه در میان ارزهای برتر بازار است. در این رتبه بندی، کاردانو از رقبایی مانند Polkadat (DOT) و Cosmos (Cosmos) پیشی گرفت. کاردانو در حال حاضر میزبان بیش از 4800 قرارداد هوشمند در شبکه خود است و بیش از 1000 پروژه در حال حاضر در حال توسعه است.

کاردانو همچنین در تلاش است تا اسکریپت های نوشته شده در پایتون را برای پلت فرم قرارداد هوشمند خود یکپارچه کند. این توسعه نوآورانه در حال حاضر در حال انجام است و در 10 ژانویه از طریق یک تراکنش در وب اعلام شد.

علاوه بر این، یک “پیشنهاد بهبود کاردانو” (CIP-30) ارائه شده است که اجرای آن می تواند امکانات جالبی را به شبکه اضافه کند. این پیشنهاد ایجاد یک پل ارتباطی مبتنی بر وب را امکان پذیر می کند که منجر به تعامل کیف پول های کاردانو با پلتفرم های وب 2 مانند وب سایت آمازون می شود. این کار با استفاده از جاوا اسکریپت انجام می شود.

علاوه بر این، ویژگی های جدیدی به کیف پول های داغ کاردانو می دهد که می تواند کاربران بیشتری را جذب کند.

چارلز هاسکینسون، موسس شبکه کاردانو، بارها بر اهمیت جامعه کاربران و همکاری با سایر شرکای تجاری برای ارتقا و رشد شبکه تاکید کرده است. اجرای این ویژگی می تواند نقش اساسی در دستیابی به این هدف داشته باشد. این تغییر کاردانو را کاربرپسندتر می کند و ممکن است ارزش بازار و قیمت کاردانو را افزایش دهد.