منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میم سکه بنک چیست؟ معرفی اولین میم کوین سولانا

میم سکه بنک چیست؟ معرفی اولین میم کوین سولانا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میم سکه بنک چیست؟ معرفی اولین میم کوین سولانا

میم کوین بونک یک پروژه جدید بلاک چین سولانا است. به طور کلی، میم کوین ها نقش بلندمدتی در بازار ارزهای دیجیتال ندارند، اما بانک میم کوین در روزهای اخیر به دلیل رشد قابل توجه قیمت، تمام توجهات را در بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. علاوه بر این، در مدت زمان بسیار کوتاهی محبوبیت و استقبال خوبی پیدا کرد.

بلاک چین سولانا Mim برای نجات خود از سقوط، Coinbank را معرفی کرد. بانک میم کوین توانست در مدت زمان کوتاهی رشد کند و سرمایه خود را از دست داد سولانا تا حدودی بهبود یافت. در ادامه این مطلب به ارائه این میم سکه و تاثیرات آن بر قیمت سولانا می پردازیم.

برای درک بهتر این مقاله پیشنهاد می کنیم مقاله سولانا چیست در وبلاگ والاکس را مطالعه کنید.

معرفی میم سکه بنک

به طور خلاصه، memecoin ها ارزهای دیجیتالی هستند که در مدت زمان کوتاهی محبوبیت پیدا کرده اند. این میم کوین ها اغلب با یک بلاک چین خاص مرتبط هستند و طراحان آن از اینفلوئنسرها برای تبلیغ آن استفاده می کنند. از جمله معروف ترین میم سکه ها عبارتند از: شیبا اینو (شیبا اینو) در پلتفرم بلاک چین اتریوم و دوج کوین (DogeCoin)، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: MemeCoin چیست؟

Bonk Inu چیست؟

این بانک (Bonk Inu) یک میم کوین جدید مبتنی بر بلاک چین Solana است. مراحل اولیه عرضه این میم سکه از اواسط سال 2022 آغاز شد و در نهایت در 25 دسامبر 2022 به بازار عرضه شد و هنوز یک ماه از شروع فعالیت میم بانک سکه نمی گذرد و به تیتر اصلی اخبار دیجیتال تبدیل شده است. ارز. فعالیت میم سکه بنک هزاران کاربر را به بلاک چین سولانا بازگردانده است. با توجه به رشد بانک میم کوین، آینده بسیار خوبی نسبت به سایر میم کوین ها پیش بینی می شود.

کوین بونک در مقابل میم شبا

هدف از راه اندازی میم سکه بنک

توسعه دهندگان میم Coin Bank One کاغذ سفید (White paper) خلاصه ای از این پروژه را منتشر می کند که چشم انداز آینده این پروژه و هدف از راه اندازی آن را بیان می کند. البته وایت پیپر Mime Coinbank کامل نیست و باید منتظر انتشار نسخه کامل تری باشیم. طبق توضیحات در وایت پیپر، هدف از راه اندازی بانک Mime Coin بهبود بلاک چین سولانا است. در واقع، تیم توسعه بانک این سکه را روی بلاک چین سولانا راه اندازی کرد تا به نجات سولانا بیاید و آن را از سقوط نجات دهد.

در طول سه ماه آخر سال 2022، اکوسیستم سولانا با یک دوره آشفته با فروپاشی FTX مواجه شد. بنابراین، بسیاری از کاربران و توسعه دهندگان، به دلیل ارتباط سولانا با FTX آنها به عنوان یک سرمایه گذار اولیه، سولانا را ترک کردند. بسیاری از کاربران هنوز نگران این هستند که سولانا به دلیل همکاری خراب شود یا به یک کلاهبردار تبدیل شود سام بنکمن فرید (سام بنکمن فرید) از FTX بودند. در نهایت، این ترس ها و بی اعتمادی باعث شد بسیاری از افراد، از جمله کاربران فردی و پروژه های NFT، از سولانا خارج شوند.

پس از این حادثه، توسعه دهندگان راهی برای نجات سولانا در نظر گرفتند در حالی که میم کوین بونک برای احیای سولانا طراحی و راه اندازی شد. البته، این یک هدف بسیار بزرگ برای memecoin است. اما نتایج نشان می‌دهد که میم بانک کوین سهم پلتفرم‌های مبتنی بر سولانا را افزایش داده است. در نهایت، با رشد این مشارکت ها با اکوسیستم سولانا، محبوبیت و پذیرش میم کوین بانک در بین کاربران نیز افزایش می یابد.

راه اندازی بانک سکه میم

تاثیر عرضه سکه بنک بر قیمت سولانا

در مجموع پس از معرفی میم کوین بانک، جامعه ارزهای دیجیتال واکنش مثبت و خوبی به آن نشان داد. از زمان معرفی آن در 25 دسامبر، سکه میم بنک به حجم معاملات درون زنجیره ای بیش از 19 میلیون دلار، 85000 سرمایه گذار با ارزش بازار 93 میلیون دلار رسیده است. بر اساس آمارهای آماده، تنها در هفته گذشته بیش از 500 هزار تراکنش توسط کاربران با استفاده از میم کوین بانک انجام شده است.

پس از تمام این تحولات برای بانک، سولانا در حال حاضر 13.59 دلار ارزش دارد. این نشان می دهد که انتشار بانک باعث شد سولانا 1.02 درصد افزایش یابد و این موفقیت خوبی برای پروژه سکه میم سولانا است. یکی دیگر از ویژگی های مهم بانک، امکان ایردراپ رایگان افراد مشهور است کلکسیونرهای NFT که باعث می شود محبوبیت بانک بیشتر شود و نقش مهم تری در افزایش قیمت توکن سولانا ایفا کند. همه این موارد نشان می دهد که بانک Mime Coin توانسته سولانا را نجات دهد و می تواند بهترین Mime Coin در بازار ارزهای دیجیتال در آینده باشد.

دیدگاه تحلیلگران در مورد میم های بانک سکه و آینده آن

در حال حاضر خرید و فروش یا سرمایه گذاری در بانک Meme Coin توصیه نمی شود. این memecoin باید بازدهی بالاتری داشته باشد و یک برنامه بلندمدت دقیق برای فعالیت آینده خود منتشر کند. در حال حاضر، تنها یک پروژه برابر با یک رویداد بازاریابی است. البته، بسیاری از تحلیلگران در مورد توسعه آتی سکه میم بونک تردید دارند و معتقدند که اکثر سکه های میم فقط برای مدتی خوب عمل می کنند. با تمام این تفاسیر، بانک تاکنون عملکرد خوبی داشته و تقریباً سولانا را از سقوط نجات داده است. این به افزایش ثروت سولانا در آینده کمک خواهد کرد. با این حال، سولانا هنوز برنامه ای برای بازگرداندن سرمایه گذاران از دست رفته در سال 2023 ارائه نکرده است.

(1 امتیاز) – 1/5

moralis.iofool.com