منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مقدار زمین فروخته شده در Metaverse “Sandbox” رکوردها را شکست

مقدار زمین فروخته شده در Metaverse “Sandbox” رکوردها را شکست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مقدار زمین فروخته شده در Metaverse "Sandbox" رکوردها را شکست

Metaverse “Sandbox” در 24 ساعت گذشته (21 تا 22 ژانویه) در میان 100 نهنگ برتر شبکه اتریوم به جایگاه برتر قرارداد هوشمند پرکاربرد رسید. آیا این مشکل نشان دهنده تقاضای فزاینده برای این متاورز است؟

به گزارش Valex و به نقل از Ambcrypto، Metaverse Sandbox در 24 ساعت گذشته مورد توجه نهنگ های ETH بوده است. این موضوع نشان دهنده هجوم ارزش به این فراجهان و شاید حتی هجوم تقاضا برای زمین های آن است.

Metaverse Sandbox اخیرا آماری از خرید و فروش زمین در متاورس های مختلف منتشر کرده است. بر اساس این آمار ارزش بازار پلتفرم های برتر نسبت به سال گذشته 180 درصد افزایش یافته است.

خرید زمین در Metaverse Business سودآور بود و توانست توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کند. حجم معاملات خرید و فروش زمین در متاورس در سال 2022 حدود 1.4 میلیارد دلار بوده است. ارزش بازار Sandlands در حدود 167 میلیون دلار است که این پلتفرم را پس از Decentraland و Otherside به عنوان سومین پلتفرم برتر فراجهان تبدیل می کند.

رتبه بندی بهترین پلتفرم های متاورس بر اساس ارزش بازار زمین
رتبه بندی بهترین پلتفرم های متاورس بر اساس ارزش بازار زمین

همه این سودها در بازار نزولی اتفاق افتاد. اکنون که بازار بوی بهتری می دهد، انتظارات از این دسته از پلتفرم ها حتی بیشتر از قبل شده است.

شاید علاقه مجدد نهنگ های اتریوم به این پلتفرم نشانه ای از این داستان باشد. حجم معاملات توکن های Metaverse Sandbox NFT در شش ماه گذشته نشان دهنده سلامت و وضعیت مناسب این پروتکل است.

حجم معاملات سندباکس NFT Metaverse
حجم معاملات سندباکس NFT Metaverse

در حالی که تقاضا برای Sandbox Lands و NFT ها نسبتاً ثابت است، این مورد برای توکن SAND صادق نیست. ارزش بازار سند در شش ماه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. تغییرات قیمت این توکن با واقعیت های کلی بازار نزولی سازگارتر است.

کلاه بازار SAND
کلاه بازار SAND

وضعیت ارزش بازار از ابتدای سال بهبود یافته است. قیمت SAND اکنون 118 درصد بالاتر از پایین ترین سطح یک ساله خود است. قیمت اوراق قرضه به میانگین متحرک 200 روزه نزدیک می شود، اما شاخص ها نشان می دهند که بیش از حد خرید شده است.

نمودار کندل استیک قیمت اوراق به میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه
نمودار کندل استیک قیمت اوراق به میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه

نشانه هایی از تضعیف روند صعودی وجود دارد. به عنوان مثال، شاخص مالکیت نهنگ از کل عرضه از 19 ژانویه به شدت کاهش یافته است که نشان می دهد این گروه در حال فروش نهنگ ها و صرفه جویی در سود است.

نمودار میانگین های SanCoin و میزان مالکیت بهترین آدرس ها از کل عرضه
نمودار میانگین های SanCoin و میزان مالکیت بهترین آدرس ها از کل عرضه

شاخص میانگین سنی سکه نیز در اواسط ماه کاهش یافت که نشان دهنده افزایش میزان عقربه های سند است. به عبارت دیگر، برخی از سرمایه گذاران تصمیم به فروش و پس انداز سود گرفتند، حتی اگر این امر منجر به بازگشت قابل توجهی از پول نشد.

شاید توکن سند بتواند در صورت بهبود ارگانیک تقاضا، رالی صعودی خود را برای مدت طولانی تری حفظ کند، اما با توجه به وضعیت فعلی، به نظر نمی رسد زمان زیادی برای حفظ این روند باقی مانده باشد.