منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مقامات کره جنوبی برای یافتن دو کوان به صربستان سفر کردند

مقامات کره جنوبی برای یافتن دو کوان به صربستان سفر کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مقامات کره جنوبی برای یافتن دو کوان به صربستان سفر کردند

پس از تایید مقامات کره جنوبی که حداقل دو نفر را برای ردیابی او به صربستان فرستاده اند، تعقیب دو کوان، بنیانگذار جنجالی اکوسیستم Terra که اکنون از بین رفته است، تشدید شده است. مقامات کره جنوبی قبلاً از دولت صربستان برای بازگرداندن دو کوان درخواست همکاری کرده بودند.

بر اساس گزارش 7 فوریه بلومبرگ، دادستان های سئول گفتند که گزارش هایی مبنی بر اینکه اعضای تیم آن برای یافتن کوان به این کشور بالکان رفته بودند “کاذب نبودند”. به نظر می رسد حداقل دو مقام دولتی به دنبال دو کوان، یکی از دفتر دادستانی و دیگری از اعضای عالی رتبه وزارت دادگستری کره جنوبی رفته اند.

Chosun Media کره جنوبی در 11 دسامبر تأیید کرد که یک مقام اطلاعاتی دولتی به آنها اطلاع داده است که کوان در صربستان مستقر شده است. در حال حاضر هیچ معاهده ای برای استرداد بین کره جنوبی و صربستان وجود ندارد. طبق نظر اخیر مینسو کیم، نویسنده نشریه کره جنوبی Chosun Media، فقدان معاهده استرداد احتمالاً صربستان را به مکانی عالی برای پنهان شدن کوان تبدیل کرده است. با این حال، کره جنوبی گذرنامه کوان را باطل کرد که می تواند سفر او را در آینده دشوار کند.

کوان از زمانی که دادستان های کره جنوبی حکم بازداشت را در 14 سپتامبر صادر کردند، فراری بود، اتهامی که او در ماه اکتبر رد کرد. کارآفرین 31 ساله متوفی نیز متهم به تخلف از قوانین بازار سرمایه است.

اگرچه کوان به عنوان یک کاربر فعال توییتر شناخته می شود، اما تقریباً دو ماه است که توییت یا بازتوییت نکرده است. موضوعی که برخی را به گمانه زنی در مورد دلیل این سکوت بحث برانگیز برانگیخته است. اما کوان اخیراً به یک توییت تحریک آمیز که او را هدف قرار داده بود، پاسخ داد و گفت که او هیچ پولی را دزدی نکرده و هرگز “محرمانه” نداشته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.