منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مصنوعی چیست و چرا قیمت آن افزایش یافته است؟

مصنوعی چیست و چرا قیمت آن افزایش یافته است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مصنوعی چیست و چرا قیمت آن افزایش یافته است؟

Synthetix پروژه ای است که حتی قبل از انفجار بازار ارزهای دیجیتال در نوامبر 2021، طرفداران بسیاری را به دست آورد. امروزه، مصنوعی با وجود روند نزولی بازار، با موفقیت در حال حرکت به سمت بالا است.

مصنوعی چیست؟

Synthetics یک پروتکل غیرمتمرکز تامین نقدینگی است که می تواند توسط هر پروتکل دیگری برای اهداف مختلف استفاده شود. محبوب ترین راه حل شبکه مصنوعی، صدور دارایی های مصنوعی است که بدون نیاز به مالکیت مستقیم دارایی توسط کسی، دارایی پایه را ردیابی و بازدهی ارائه می کند.

دارایی های مصنوعی امکان ایجاد نسخه بلاک چین از دارایی های قابل معامله را فراهم می کند و مفهوم تجارت بین صنعت را به واقعیت تبدیل می کند. بدون خروج از صنعت دارایی دیجیتال، سرمایه گذاران در معرض دارایی هایی قرار می گیرند که نمی توان آنها را در بلاک چین معامله کرد. Synthetics به عنوان تامین کننده نقدینگی برای دارایی های فوق الذکر عمل می کند.

علاوه بر دارایی های مصنوعی، این پروتکل به طور فعال در حال توسعه Perps V2 است که اساساً قراردادهای آتی کم کارمزد مبتنی بر استفاده از اوراکل های خارج از زنجیره هستند و نسخه 3 Synthetics که پروتکل را برای تجارت مشتقات بدون مجوز احیا می کند.

چرا پمپ SNX؟

علیرغم رونق بنیادی قوی و پروتکل در سال 2021، رالی امروز عمدتاً با بهبود عمومی بازار ارزهای دیجیتال تقویت شد. طبق نمودار روزانه SNX، دارایی با موفقیت سطح مقاومت محلی منعکس شده در میانگین متحرک 50 روزه را شکست. حرکت به سمت مقاومت بعدی در حدود 0.00012 دلار هدف منطقی بعدی برای SNX خواهد بود. متاسفانه آینده SNX بیشتر به وضعیت کلی بازار بستگی دارد.

SNX در آخرین اطلاعیه خود منحنی کنترلی پیشنهادی را اعلام کرد که به طور قابل توجهی کارمزد سوآپ را کاهش می دهد و تعداد مسیرهای معاملاتی را از طریق SNX افزایش می دهد که باید تاثیر مثبتی بر درآمد پروتکل و افزایش قیمت توکن در بازار داشته باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)