منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مصاحبه آرزینجا مگ با جان دیتون وکیل دادگاه ریپل

مصاحبه آرزینجا مگ با جان دیتون وکیل دادگاه ریپل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مصاحبه آرزینجا مگ با جان دیتون وکیل دادگاه ریپل

وکیل دادگاه ریپل از دارندگان این ارز دیجیتال تمجید کرد

جان دیتون، وکیل رمزارز و بنیانگذار شرکت خبری حقوقی و نظارتی دارایی دیجیتال CryptoLaw، دارندگان ریپل را به دلیل حمایتشان از پرونده ریپل تحسین کرد.

دیتون در توییتی در روز شنبه اشاره کرد که 3000 سوگندنامه از دارندگان ریپل توسط ریپل ارسال شده است. او گفت که این تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد زیرا نمایشگاه بزرگی با صدها هزار صفحه برگزار خواهد شد.

در پاسخ به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای قضاوت اجمالی، دیتون گفت که صدها نمایشگاه به عنوان ریپل ثبت شده اند و متهمان جداگانه در هفته گذشته پرونده های قضایی را به دادگاه ارائه کرده اند.

وی افزود: تاکنون 440 نمایشگاه پلمب شده است. “احساس غرور کنید. صدای شما شنیده می شود. و به آن می گویند: عدالت غیرمتمرکز.

دوشنبه، 24 اکتبر “افشای” بزرگ خواهد بود زیرا انتظار می رود ریپل و SEC نسخه های ویرایش شده گزارش های بحث برانگیز را به طور عمومی منتشر کنند. دیتون گفت که عموم مردم می‌توانند «نسخه‌های اصلاح‌شده محدود مخالفان» را بخوانند، اما نه بیانیه‌های 56.1، ضد بیانیه‌ها، شواهد، سوگندنامه‌ها و موارد دیگر را تا سال آینده.

مدیرعامل ریپل چند سالی است که با SEC «خشمگین» بوده است

در اواسط اکتبر، براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل آزمایشگاه ریپل، “خشم” خود را به دلیل شکایت چند ساله علیه ریپل به SEC ابراز کرد. آژانس نظارتی شکایتی علیه ریپل و مدیرانش در دسامبر 2020 تنظیم کرد و ادعا کرد که فروش XRP یک عرضه ثبت نشده اوراق بهادار به ارزش بیش از 1.38 میلیارد دلار است. با این حال، گارلینگ هاوس استدلال کرد که شکایت SEC بیشتر یک نمایش قدرت بود تا تلاشی مشروع برای اجرای قانون.

او گفت: «بعد از شروع دادگاه، عصبانیت من بیشتر شد. «هیچ درخواست تجدیدنظر و عواقبی برای کسانی که این شکایت را ارائه کرده اند وجود ندارد. “تعقیب یک هدف سیاسی SEC در مورد “وفاداری به قانون” نیست، بلکه در مورد قدرت است.”

گارلینگ هاوس همچنین خاطرنشان کرد که هیچ “بازبینی” در مورد افرادی که تحت تأثیر اقدامات SCE قرار می گیرند وجود نخواهد داشت و به عدم نگرانی آشکار آژانس برای افراد و شرکت هایی که از رویکرد سنگین آن آسیب می بینند اشاره کرد.