منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مشاهده داده‌ها برای چنین ارزهای رمزپایه Algorand

مشاهده داده‌ها برای چنین ارزهای رمزپایه Algorand

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشاهده داده‌ها برای چنین ارزهای رمزپایه Algorand

یکی از بزرگترین صرافی های غیرمتمرکز در الگوراند، تاینیمن، به روز رسانی جدیدی را در 25 نوامبر اعلام کرد. بر اساس گزارش ها، نسخه 2.0 پروتکل جدید سازنده بازار خودکار Tiny Man برای جامعه عرضه شده است.

این نسخه از چندین جهت مزایایی را به کاربران ارائه می دهد. با این حال، تمرکز اصلی آن بر ارائه “تجربه کاربری بهتر” و یک “مکانیسم امنیتی” قوی خواهد بود. از زمان این به‌روزرسانی، Tiny DEX من شاهد رشد حجم و تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد بوده است. در اینجا لازم به ذکر است که علاقه فزاینده به برنامه های غیرمتمرکز الگوراند می تواند برای رشد بلندمدت اکوسیستم مفید باشد.

تاینی من در حال انجام حرکات بزرگ است

بر اساس داده های DeepRadar، تعداد تراکنش های DEX در 24 ساعت گذشته 27.3 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، تعداد کیف پول‌های فعال منحصربه‌فرد در این DEX 3.79 درصد در مدت زمان مشابه افزایش یافته است. با این حال، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود، حجم DEX به کاهش ادامه داد.

مروری بر الگوراند

با وجود افزایش علاقه به صرافی غیرمتمرکز Algorand، TVL پس از 10 نوامبر به شدت کاهش یافت. در زمان نگارش مقاله، کل ارزش قفل شده در Algorand 129 میلیون دلار است و TVL آن در 24 ساعت گذشته 1.93 درصد افزایش یافته است.

الگوراند قیمت

Algorand نیز نتوانست حضور خود را در فضای NFT نشان دهد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، فروش هفتگی NFT الگوراند طی چند ماه گذشته به شدت کاهش یافته است. با وجود فروش، حجم NFT برای Algorand در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. بر اساس گزارش Stocktwits NFT، حجم NFT Algorand در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش یافته است.

بهترین مجموعه NFT در این دوره مجموعه MNGO بود.

تحلیل الگوراند

آیا معیارهای زنجیره الگوراند کاهش می یابد؟

بر اساس شاخص های زنجیره ای، الگوراند تسلیم فشار بازار شد. حجم آن در هفته گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافت و از 442 میلیون به 56.2 میلیون رسید. فعالیت توسعه اکوسیستم نیز همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود کاهش یافته است.

کاهش فعالیت های توسعه به این معنی است که تعداد مشارکت های توسعه دهندگان GitHub Algorand به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

الگوراند

به گفته مساری، تعداد آدرس های فعال در شبکه نیز در هفت هفته گذشته 34.87 درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، ALGO با قیمت 0.2458 دلار معامله می شد. قیمت آن در 24 ساعت گذشته 0.40 درصد افزایش یافته و تسلط آن بر بازار کاهش یافته است. تا زمان انتشار، Algorand 0.25٪ از کل بازار ارزهای دیجیتال را تصاحب کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.