منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مردم آرزینجا مگ خواهان قوانین مالی در حوزه کریپتو هستند

مردم آرزینجا مگ خواهان قوانین مالی در حوزه کریپتو هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مردم آرزینجا مگ خواهان قوانین مالی در حوزه کریپتو هستند

طبق نظرسنجی‌ها، اکثر مردم نسبت به تنظیم صنعت کریپتو محتاط هستند

نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که رای‌دهندگان آمریکایی می‌خواهند رمزارزها را تحت نظارت قرار دهند. نتایج حتی نزدیک هم نبود، با 52 درصد موافق مقررات بیشتر و تنها 7 درصد موافق مقررات کمتر. 41 درصد دیگر یا از وضعیت فعلی راضی هستند یا اصلا نظری ندارند.

اما شاید گویاترین نتیجه این باشد که 58 درصد از مردم از قانونگذاران می خواهند که ثبات بازار و کشف تقلب را در اولویت قرار دهند. برخی از جامعه ارزهای دیجیتال هنوز معتقدند که هر مقرراتی می‌تواند مقررات بدی باشد، اما با توجه به وضعیت بازار، تعداد کمی موافق هستند.

جنبه مثبت این مطالعه؟

یک چیز کاملاً روشن شد. اکثریت بر این باورند که ارز دیجیتال اینجاست. اگر اینطور نبود نیازی به تنظیم بیشتر صنعت نبود.

سناتور سابق کوری گاردنر بیانیه مشابهی را بیان کرد و گفت که رای دهندگان می دانند “آنچه در خارج وجود دارد و خواهان مقرراتی هستند که وضوح و سازگاری در صنعت ایجاد کند تا امکان تحقق پتانسیل را فراهم کند.” ما به ایمنی، بهداشت و شفافیت قوانین نیاز داریم و به این چارچوب قانونی نیاز داریم. خیلی خوب است که می بینم اکثریت مردم این کشور همین باور را دارند.”

با توجه به سقوط Terra، همراه با ادامه زمستان کریپتو و هک‌های نه رقمی که صنعت را آزار می‌دهد، بحث در مورد موضع گاردنر دشوار است.

در واقع، به نظر می‌رسد که برای اینکه ارزهای دیجیتال به پتانسیل کامل خود برسند، باید به گونه‌ای تنظیم شوند که از افراد در برابر بازیکنان بد محافظت کند و در عین حال قدرت کافی برای نوآوری قوی را فراهم کند.

مسیر خوبی برای پیاده روی است، اما سناتورهای لومیس و گیلیبراند مکانی محکم برای شروع گفتگو فراهم کرده اند. البته تا انتخابات آبان ماه تحرکی وجود نخواهد داشت.

همه اینها احتمالاً یک بحث تئوری است، حداقل در کوتاه مدت. نظرسنجی ها نشان می دهد که این انتخابات همچنان تحت سلطه مسائل مربوط به تورم و قیمت بالای گاز و مواد غذایی است.

با این حال، پس از تشکیل کنگره جدید، انتخابات در پشت آتش قرار خواهد گرفت و قوه مقننه مجبور به حکومت خواهد شد. مقررات رمزنگاری موضوعی است که تقریباً به طور قطع باید به جلو برود.

نه تنها این صنعت مورد توجه سرمایه گذاران نهادی است، بلکه علناً از گفتگو در مورد این موضوع حمایت می کند. ممکن است هنوز موضوع اصلی رای گیری نباشد، اما مطمئناً سیاستمداران دوباره شاهد آن خواهند بود.

وقتش که رسید پیشنهادی دارم. ثبات بازار در واقع یک هدف عالی است. همین امر در مورد کشف تقلب نیز صادق است، به ویژه زمانی که دولت ها و کشورها سعی می کنند از تحریم های بین المللی اجتناب کنند. اینها نه تنها اهداف بزرگی هستند، بلکه مهم و ضروری هستند.

با این حال، فراتر از آن، مقررات باید به هک های 9 رقمی جاری نیز رسیدگی کند که صنعت همچنان شاهد آن است. ما نمی توانیم این هک ها را عادی کنیم. در عوض، دولت باید قوانینی را ترویج کند که اقدامات امنیت سایبری بهتر توسط مبادلات و متولیان ما را تشویق کند.

ممکن است مردم به این موضوع به عنوان یک موضوع مبرم نگاه نکنند، اما مطمئناً این موضوعی است که ظهور کرده است و بی سر و صدا از بین نخواهد رفت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.