منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر سابق SEC می گوید ریپل در دادگاه بازنده خواهد شد

مدیر سابق SEC می گوید ریپل در دادگاه بازنده خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیر سابق SEC می گوید ریپل در دادگاه بازنده خواهد شد

جین هافمن، مدیر عامل شرکت بلاک چین Chia Network، پیش بینی می کند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در نبرد حقوقی فعلی خود که به زودی وارد سومین سال فعالیت خود می شود، ریپل را شکست خواهد داد. او توییت کرد:

تنها نتیجه این است که یک قاضی فدرال حکم خواهد کرد که فروش XRP توسط ریپل این ارز دیجیتال را به یک امنیت تبدیل می کند.

هافمن می گوید که قضات فدرال به اندازه کافی شک دارند که بدانند اکثر مردم XRP را به این امید خریدند که “ارزش آن افزایش یابد.” بنابراین، استدلال ریپل و حامیان آن در مورد سودمندی فرضی ارز دیجیتال بعید به نظر می رسد.

هافمن، که چندین دهه تجربه کار با SEC را دارد، به این واقعیت اشاره کرد که SEC چندین دهه موارد مشابه را از دست نداده است و اضافه کرد که تفاوت بسیار کمی بین توکن های XRP و اعتبار LBRY (LBC) وجود دارد. همانطور که U.Today گزارش داد، شبکه توزیع محتوای همتا به همتا LBRY در ماه نوامبر با حکم دادگاه مبنی بر ارائه توکن های LBC به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده توسط SEC شکست خورد. علاوه بر این، بیل هینمن، مدیر سابق بخش مالی SEC، به ریپل اطلاع داد که توزیع XRP در سال 2019 غیرقانونی تلقی شده است.

در حالی که هافمن موافق است که مدیریت SEC با سخنرانی بدنام اتریوم هینمن در سال 2018 یک “به هم ریخته” بود، او متقاعد شده است که این موضوع به این پرونده مربوط نیست. این کارآفرین فناوری همچنین از ریپل به دلیل گمراه کردن بسیاری در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد وضعیت واقعی انتقاد کرد. او نوشت:

مایه تاسف است که ریپل بسیاری را در این مورد (دعوی) گمراه می کند.

هافمن ادعا می کند که تعداد کمی از 100 ارز دیجیتال برتر در ایالات متحده اوراق بهادار نیستند. پرونده SEC علیه ریپل تقریبا دو سال پیش تشکیل شد. این شرکت محبوب بلاک چین به ارائه توکن های XRP به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده متهم شده است.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.