منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدل هوش مصنوعی افزایش 35 درصدی قیمت Cardano را تا پایان سال پیش بینی می کند.

مدل هوش مصنوعی افزایش 35 درصدی قیمت Cardano را تا پایان سال پیش بینی می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدل هوش مصنوعی افزایش 35 درصدی قیمت Cardano را تا پایان سال پیش بینی می کند.

نتایج یک مدل پیش بینی قیمت بر اساس هوش مصنوعی نشان می دهد که قیمت توکن بومی شبکه کاردانو تا پایان سال به 0.42 دلار خواهد رسید. اگر این اتفاق بیفتد، هزینه ADA 35٪ افزایش می یابد.

الگوریتم پیش‌بینی، طبق Valx و به نقل از cryptoglobe نروال پیامبر که از یادگیری ماشینی استفاده می کند، نشان می دهد که قیمت Cardano تا پایان دسامبر به 0.42 دلار خواهد رسید. این مدل قبلاً پیش بینی کرده بود که قیمت Cardano در ماه سپتامبر بالای 1 دلار خواهد بود. اگرچه در عمل در آن زمان آدا کمتر از 50 سنت هزینه داشت.

قیمت تخمینی با رنگ قرمز مشخص شده است
قیمت تخمینی با رنگ قرمز مشخص شده است

این مدل پیش‌بینی قیمت از داده‌های قیمت تاریخی سال 2017 و فناوری هوش مصنوعی برای تعیین جهت قیمت استفاده می‌کند. این مدل پیش‌بینی‌های نسبتاً دقیقی را بین فوریه 2021 و مه 2022، قبل از فروپاشی اکوسیستم Terra ارائه کرد.

تعداد قراردادهای هوشمند مبتنی بر شبکه کاردانو تا به امروز بیش از 300 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده ادامه توسعه در این شبکه با وجود کاهش بازار است.

بنجامین کوئن، یک اینفلوئنسر محبوب ارزهای دیجیتال، اخیراً اعلام کرد که خطر واقعی کاهش بیش از 60 درصدی قیمت کاردانو در بازار نزولی وجود دارد. او معتقد است که کاردانو در سطوح مقاومت قیمتی گیر کرده است که نتوانسته بر آن غلبه کند. از این رو، زمینه برای کاهش بیشتر وجود دارد.

(1 امتیاز) – 5.5