منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مجموعه NFT دونالد ترامپ شاهد رشد روزانه 800 درصدی فروش بود

مجموعه NFT دونالد ترامپ شاهد رشد روزانه 800 درصدی فروش بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مجموعه NFT دونالد ترامپ شاهد رشد روزانه 800 درصدی فروش بود

کارت‌های معاملاتی غیرقابل تعویض دیجیتال (NFT) که توسط رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، دونالد ترامپ راه‌اندازی شده‌اند، شاهد افزایش قیمت بوده‌اند و فروش روزانه آن بیش از 800 درصد افزایش یافته است. فروش این مجموعه NFT افزایش یافته است زیرا به نظر می رسد ترامپ در حال آماده شدن برای فعال شدن در شبکه های اجتماعی بزرگ فیس بوک و توییتر است.

بر اساس داده های CryptoSlam، مدت کوتاهی پس از انتشار کارت های معاملات دیجیتال ترامپ، حجم فروش به 3.5 میلیون دلار در روز افزایش یافت و کمتر از یک ماه بعد، به طور قابل توجهی کاهش یافت و به کمتر از 30 000 دلار در روز رسید. این کاهش باعث کاهش حجم فروش شده در حالی که در چند روز اخیر فروش 800 درصد افزایش داشته است.

داده ها نشان می دهد که در 17 ژانویه، حجم معاملات مجموعه های دیجیتال 34000 دلار بود، در حالی که در 18 ژانویه، حجم معاملات آنها با 800 درصد افزایش به 306،000 دلار رسید. ظاهرا حجم بالای فروش از آن زمان تاکنون حفظ شده است. در یک نقطه، این NFT ها با افزایش قیمت شاهد افزایش 1900 درصدی در حجم معاملات 24 ساعته بودند.

NFTها در ابتدا هر کدام 99 دلار قیمت داشتند و در مجموع 45000 کلکسیون بر روی شبکه Polygon (MATIC) ساخته شد. که یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 برای اتریوم است که به عنوان یک بلاک چین موازی، تراکنش های سریع تر و هزینه های کمتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.