منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مبادله قیر توسط مقامات کره جنوبی در حال بررسی است

مبادله قیر توسط مقامات کره جنوبی در حال بررسی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مبادله قیر توسط مقامات کره جنوبی در حال بررسی است

صرافی ارز دیجیتال کره جنوبی Bithumb با ضربه مضاعف از سوی مقامات مالیاتی و قضایی کره جنوبی مواجه است. زیرا این صرافی اکنون مشمول بررسی مالیاتی «ویژه» است. گزارش شده است که دادستان های کره ای بزرگترین سهامدار مظنون بورس را برای بازجویی احضار کرده اند.

Chosun Media گزارش داد که خدمات مالیاتی ملی (NTS) “تحقیقات مالیاتی ویژه” را در مورد Bithub کره و Bithub Holdings آغاز کرده است. این دو شرکت پلت فرم معاملاتی Bithumb را اداره می کنند. رسانه ها خاطرنشان کردند که مقامات NTS در 10 ژانویه به مقر این دو شرکت در منطقه گانگنام سئول اعزام شدند. این تحقیقات توسط شعبه ای از اداره تحقیقات اداره مالیات منطقه ای سئول، که “تحقیقات مالیاتی ویژه” را انجام می دهد، انجام می شود. این رسانه افزود که NTS موارد احتمالی فرار مالیاتی را بررسی خواهد کرد.

این سازمان افزود که NTS می خواهد معاملات داخلی و بین المللی Bithum Korea، Bithum Holding و شرکت های مرتبط را بررسی کند.

شرکت های تابعه Bithumb در دست بررسی هستند

دادستان ها همچنین در حال تحقیق از صاحبان Bithamb هستند. مالکیت سهام بسیار “پیچیده” تلقی می شود و افراد زیادی درگیر آن هستند. این سهامداران شامل تعدادی شرکت سهامی عام هستند که هیچ ارتباط دیگری با صنعت بلاک چین یا کریپتو ندارند. جسد معاون یکی از این شرکت ها اواخر سال گذشته در مقابل منزلش پیدا شد. پلیس این مرگ را “خودکشی مشکوک” نامید. گزارش شده است که این مرد قبل از یورش دادستان ها به محل شرکت، شواهد را از بین برد.

اما مرموزترین و جذاب ترین سهامدار مشکوک Bithumb یک میلیونر منزوی به نام کانگ جونگ هیون است. کانگ زمانی توجه عمومی را به خود جلب کرد که یک رسوایی بزرگ رسانه ای رابطه پنهانی او با پارک مین یانگ، یکی از مشهورترین بازیگران زن کره جنوبی را افشا کرد. افشاگر ادعا کرد که کانگ در واقع بزرگترین سهامدار Beathumb است، اما او بیشتر منافع تجاری خود را به نام خواهر کوچکترش ثبت کرده است. چندین خودرو و دارایی نیز ظاهراً به نام اعضای خانواده درج شده است.

Humb را شکست دهید

کانگ جونگ هیون با پارک مین یانگ

Sto گزارش داد که بخش تحقیقات مالی، مستقر در دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول، “کانگ را به عنوان مظنون احضار کرده است.” خواهر کوچکتر کانگ نیز توسط دادستان احضار شد. خواهر کانگ به عنوان مدیر عامل دو شرکت Inbiogen و Bucket Studio ذکر شده است. اعتقاد بر این است که هر دو شرکت متعلق به کانگ هستند و به عنوان “وابسته های Beathamb” توصیف می شوند. دادستان ها به هر دو شرکت و همچنین سایر شرکت های وابسته به BitHomb در اکتبر سال جاری یورش بردند. مقامات در حال بررسی ادعاهایی بودند مبنی بر اینکه خواهر و برادرها “توطئه کردند تا پول شرکت را اختلاس کنند و قیمت سهام را دستکاری کنند.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.