منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ما بهترین دستگاه برنده بازی ارز دیجیتال را به شما معرفی می کنیم

ما بهترین دستگاه برنده بازی ارز دیجیتال را به شما معرفی می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ما بهترین دستگاه برنده بازی ارز دیجیتال را به شما معرفی می کنیم

بازی کریپتو یکی از پروژه های سرگرم کننده برای علاقه مندان و راهی برای کسب درآمد است. این بدان معناست که جدا از بازی و تفریح، می توانید در قالب دارایی های دیجیتال نیز کسب درآمد کنید. برای برنده شدن در پروژه ها حرکت کنید از جمله آنها بازی های رمزنگاری هستند که به شما برای شرکت در بازی های رانندگی مسابقه ای پاداش می دهند. پاداش هر یک از این بازی ها با یکدیگر متفاوت است.

برای آشنایی بیشتر با این بازی های کریپتو و نحوه کسب درآمد از آنها، پیشنهاد می کنیم در مورد آن ها مطالعه کنید و پس از نصب بازی خود را شروع کنید.

آشنایی با مکانیزم تلاش برای برنده شدن در پروژه ها

در دنیای ارزهای دیجیتال و متاورس راه های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد. یکی از این راه ها پیگیری پروژه های برنده است که به دو نوع تقسیم می شوند. بخش اول درایو برای به دست آوردن پروژه ها شامل برنامه های رانندگی است. یعنی این برنامه را در حین رانندگی فعال می کنید و برای هر بار رانندگی ارز دیجیتال یا NFT شما دریافت می کنید

بخش دوم تلاش برای برنده شدن در پروژه‌ها، بازی‌های فراجهانی و ارزهای دیجیتال است. در این بازی ها شما نقش یک راننده ماشین را بازی می کنید. حتی می توانید شخصیت ماشین و راننده را خودتان انتخاب کنید یا آنها را خریداری کنید. در این بازی ها باید با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و با برنده شدن در مسابقات، توکن های بومی آن بازی را بدست آورید. برای شروع بازی به تجهیزات خاصی نیاز ندارید و حتی می توانید آنها را از طریق پلی استیشن یا ایکس باکس خود بازی کنید. در ادامه برخی از بهترین بازی های D2E شما را معرفی می کنیم.

ما بهترین دستگاه برنده بازی را به شما معرفی می کنیم

بازی های رانندگی

کسب درآمد دیجیتال از طریق بازی انواع مختلفی دارد. در دنیای متاورس، بازی های مختلفی طراحی شده اند که به ازای هر فعالیتی در بازی، به شما پاداش دیجیتالی می دهند. یکی از انواع این بازی ها تلاش برای برنده شدن در پروژه هایی است که به شما برای رانندگی و مسابقه با سایر بازیکنان پاداش می دهد و راهی برای کسب ارز دیجیتال است.

بازی لیگ نیترو

یکی از اولین درایوهای کسب درآمد پروژه ای که در این مقاله قصد داریم به شما معرفی کنیم، بازی است لجن نیترو خب، این بازی غیر متمرکز راهی برای کسب درآمد از طریق رانندگی است. بازی Nitro League ترکیبی از یک بازی رقابتی در محیط متاورس با کسب درآمد به صورت توکن است. برای شروع بازی و شرکت در مسابقات، بازیکنان باید به طایفه یا گروه مورد نظر بپیوندند. عضویت گروه برای بازی الزامی است.

در بازی لیگ نیترو، پس از پیوستن به یک گروه، هر بازیکن یک آدرس مرتبط با آن گروه دریافت می کند. این علامت بر اساس ارزیابی شهرت (امتیاز شهرت) گروهی است که به بازیکنان آن گروه تعلق می گیرد. به عنوان بازیکن این بازی، می توانید گروه خود را در هر زمان تغییر دهید. اما باید در نظر داشته باشید که تغییر گروه مساوی است با تغییر مکان های بازی و از دست دادن امتیاز مخصوص آن گروه. در این بازی در صورت برنده شدن یک امتیاز به شما تعلق می گیرد که از مجموع امتیازات شما در این کوئست ها کسر می شود تا با هر باخت برنده پروژه شوید.

بازی Nitro League یک نشانه نام بومی دارد نیترو و با ارائه یک میلیارد توکن. هدف اصلی تیم سازنده این بازی، عدم تمرکز، دارایی اقتصادی و قدرت در فراجهان. افرادی که توکن های نیترو دارند، فرصت توکن های شرط بندی آنها در اکوسیستم بازی نقش دارند که در نتیجه می توانند در تصمیمات مهم اقتصادی آن شرکت کنند.

بازی متا لیگ نیترو

برای شروع بازی، بازیکنان باید بهترین ماشین و راننده NFT را با ارز دیجیتال خریداری کنند. برخی از این NFT های ماشین و راننده بین 99 تا 2500 دلار به فروش می رسند. دو نوع NFT در بازی Nitro League وجود دارد که عبارتند از:

ماشین NFT: در بازی Nitro League از لوکس ترین تا حرفه ای ترین خودروهای فضای بازی به صورت NFT معرفی می شوند. تمامی این خودروها در بازار NFT قابل تعویض هستند. شما می توانید انواع ماشین های مسابقه ای از معمولی، کمیاب، حرفه ای و غیره را پیدا کنید. در میان آنها

درایور NFT: برای برنده شدن در این مسابقات به رانندگان حرفه ای نیاز دارید. البته انتخاب راننده شما باید بر اساس نوع وسیله نقلیه باشد. یک ماشین حرفه ای به یک راننده حرفه ای نیاز دارد. شما می توانید راننده مورد نظر خود را برای هر مسابقه نامزد کنید تا با او در تلاش خود برای برنده شدن در پروژه ها برنده شوید.

بازی مسابقه ای REVV

بازی مسابقات REV یکی از کوئست ها برای برنده شدن پروژه ها به عنوان یک بازی مسابقه ای در شبکه چند ضلعی ایجاد می شود و برای کسب درآمد استفاده می شود. یکی از مهم ترین اخبار منتشر شده برای این بازی، عرضه REVV Racing در یکی از عناوین مهم در کمپانی پشتیبان است. جعبه شنی و بازی Animoca Brands است.

بازی REVV Racing دارای ویژگی های مهمی است که به شما در شروع کار کمک می کند. REVV Racing اولین بازی شبیه سازی اتومبیل رانی است که مبتنی بر بلاک چین است. این بازی کاملا سه بعدی است و زوایای مختلفی از جمله اول و سوم شخص و سایر زوایای بازیکن را نشان می دهد. در این بازی باید به صورت واقعی رانندگی کنید. بنابراین داشتن مهارت رانندگی برای انجام این بازی ضروری است. امکان انجام این بازی بر روی پلی استیشن و ایکس باکس وجود دارد. برای شروع بازی می توانید از کنترل های سیستم یا صفحه کلید خود استفاده کنید. دارایی های این بازی به صورت NFT هایی هستند که در اختیار بازیکنان قرار می گیرند.

نشانه بومی بازی مسابقه ای REVV، REVV این توکن نامیده می شود که به بازیکنان کمک می کند درآمد کسب کنند. از طرفی دارندگان این توکن می توانند در اقتصاد بازی شرکت کرده و پاداش های مالی در قالب ارزهای دیجیتال کسب کنند. برای شروع بازی REVV Racing به یک ماشین مسابقه، در واقع یک Revv NFT نیاز دارید. به بازیکنان 5000 ماشین WTF1 هدیه داده می شود که می توانید از آنها برای مسابقه یا ساخت کیف پول خود و خرید یک ماشین NFT با توکن های REVV استفاده کنید.

بازی 22 سری رقابتی

بازی 22 سری رقابتی یکی از اهداف برنده این پروژه، مسابقه‌های مبتنی بر فیزیک را با استراتژی زمان ترکیب می‌کند تا بازیکنان بتوانند یک مسابقه واقعی را تجربه کنند. همه ویژگی های این بازی در حال حاضر در دسترس نیست، اما به زودی بسیاری از ویژگی های مهم اضافه خواهد شد.

به گفته GOATi، این بازی در قرن بیست و دوم می‌گذرد و دارای مجموعه‌های مسابقه‌ای با منابع فراوان است. در واقع ایده این بازی کاملا واقعی است و بازیکنان در حین بازی محیطی واقعی را تجربه می کنند. 22 پیست بازی مسابقه ای در قطب جنوب و فلوریدا برگزار می شود.

یکی از قوانین این بازی جمع آوری برخی منابع در بازی است. یعنی بازیکنان در طول مسابقه منابعی را جمع آوری می کنند که با آن می توانند تجهیزات خود از جمله ماشین مسابقه خود را ارتقا دهند. در بازی 22 Racing چندین حالت مسابقه ای وجود دارد که حالت پیش فرض آن Time Lap Race است. اما می توانید مسابقه را روی پلی آف یا تنظیمات ساعت تنظیم کنید. البته به زودی حالت دیگری اضافه خواهد شد که در آن 100 بازیکن برای تعیین بهترین و سریع ترین راننده بازی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

بازی 22 مسابقه

همانطور که گفته شد، این بازی هنوز برای عرضه کاملا آماده نیست. به زودی توکن طبیعی آن منتشر می شود تا بازیکنان در ازای کسب امتیاز در بازی، توکن های ویژه ای دریافت کنند. بازی 22 Racing به زودی یکی از پروژه ها خواهد بود من رانندگی می کنم تا برنده شوم آن بالا است

بازی F1 Delta Time

بازی F1 Delta Time پروژه دیگر درایو برای کسب درآمد است که در حال حاضر غیرفعال است. این بازی اولین بار در سال 2019 منتشر شد و به یکی از اولین بازی های دارای مجوز NFT تبدیل شد. اما پس از مدتی در 15 مارس 2022، Animoca Brands تعطیلی این بازی را اعلام کرد.

این بازی مبتنی بر ارز دیجیتال اتریوم بود که بازیکنان می‌توانستند آن را به توکن اصلی REVV Animoca تبدیل کنند. با در دست داشتن این توکن‌های اختصاصی، بازیکنان می‌توانند NFT را معامله کنند. NFT های این بازی ماشین ها، رانندگان و تمام ابزارهای مورد نیاز در یک بازی اتومبیل رانی بودند. در واقع بازی F1 Delta Time توانست چهره جدیدی از کسب درآمد از شرکت در بازی ها را به مردم نشان دهد. علاوه بر این، این بازی منجر به افزایش فروش NFT در سال 2019 شده است.

دلیل بسته شدن بازی F1 Delta Time لغو مجوز رسمی آن بود. این مشکل برای هر بازی یک شکست بسیار بزرگ محسوب می شود. در سال 2022، این بازی به طور رسمی مجوز NFT خود را از دست داد و مجبور به توقف فعالیت شد.

بازی F1 Delta Time

با بازی های رایگان کسب درآمد کنید

پروژه های مختلفی برای کسب درآمد در قالب دارایی های دیجیتال وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی پولی هستند. به عنوان مثال برای شروع بازی در برخی بازی های رمزنگاری شده، باید توکن های خاصی در کیف پول خود داشته باشید یا باید با دارایی های دیجیتال خود یک زمین بازی یا شخصیت بخرید. اما دیگران نیستند. پس از نصب بازی می توانید به صورت رایگان بازی کنید و حتی کسب درآمد کنید. راه های مختلفی برای کسب درآمد در بازی های کریپتو وجود دارد. برخی از آنها به شما NFT می دهند و برخی دیگر پاداش شما را به صورت ارز دیجیتال پرداخت می کنند. به هر حال، برای شروع، باید همه این مشوق ها را برای برنده شدن در پروژه ها بدانید.

playtoearn.onlinepcgamer.com