منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لندن آماده ترین شهر جهان برای پذیرش گسترده رمزارزها است

لندن آماده ترین شهر جهان برای پذیرش گسترده رمزارزها است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لندن آماده ترین شهر جهان برای پذیرش گسترده رمزارزها است

لندن آماده ترین شهر جهان برای پذیرش گسترده رمزارزها است

همراه با مقررات طرفدار ارزهای دیجیتال، پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال نیازمند زیرساخت پشتیبانی است که می تواند به عموم مردم اجازه دسترسی و سرمایه گذاری در صنعت ارزهای دیجیتال را بدهد. لندن با در نظر گرفتن هشت معیار کلیدی در مورد مالیات، دستگاه های خودپرداز، مشاغل و رویدادهای رمزنگاری، به عنوان آماده ترین شهر جهان برای رمزنگاری برای کسب و کارها و استارت آپ ها در صدر قرار می گیرد. تحقیقات Recap نشان می‌دهد که دیدگاه ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا برای «اطمینان از اینکه صنعت خدمات مالی بریتانیا همیشه در خط مقدم فناوری و نوآوری قرار دارد» در مسیر درست قرار دارد. بررسی هشت عامل کلیدی نشان داد که لندن بیشترین آمادگی را برای جذب کسب‌وکارهای رمزنگاری و استارت‌آپ‌ها دارد.

آماده ترین شهرها برای پذیرش کریپتو

آماده ترین شهرها برای پذیرش کریپتو

همانطور که در بالا نشان داده شد، کلان شهرهای پیشرو مانند دبی و نیویورک به سه نقطه اول لیست راه یافتند. با این حال، هنگ کنگ که در سال 2022 به عنوان آماده ترین کشور برای رمزنگاری رتبه بندی شد، در این نظرسنجی به رتبه هفتم سقوط کرد.

شهرهای برتر برای پذیرش رمزارز

شهرهای برتر برای پذیرش رمزارز

لیست بالا 50 شهر بزرگ را نشان می دهد که زیرساخت های آماده پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال را دارند. برخی از عوامل کلیدی مورد بررسی در این مطالعه شامل تعداد کل رویدادهای رمزنگاری خاص مربوط به کسب‌وکارهای رمزنگاری، شرکت‌های خاص رمزنگاری و تعداد دستگاه‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال است. برخی از ملاحظات غیر رمزنگاری شامل کیفیت زندگی، هزینه های تحقیق و توسعه به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی و نرخ مالیات بر عایدی سرمایه است.

در بین بسیاری از شهرها، لندن بیشترین افرادی را دارد که در مشاغل مرتبط با رمزنگاری کار می کنند، که نشانه علاقه بیشتر مردم به اکوسیستم کریپتو است. با این حال، شهرهای دیگر لندن را در برخی اقدامات تحت الشعاع قرار می دهند و باعث پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال می شوند.بانک انگلیس و خزانه داری به تلاش های خود برای ماندن در خط مقدم صنعت ارزهای دیجیتال ادامه می دهند و بر لزوم راه اندازی یک ارز تاکید می کنند. بانک مرکزی دیجیتال تا سال 2030 مورد تاکید قرار گرفت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.