منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت لونا کلاسیک به بالاترین میزان خود از نوامبر رسیده است

قیمت لونا کلاسیک به بالاترین میزان خود از نوامبر رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت لونا کلاسیک به بالاترین میزان خود از نوامبر رسیده است

افزایش قیمت لونا کلاسیک

طبق داده‌های CoinGecko، Luna Classic در دوره معاملاتی 24 ساعته گذشته 20 درصد افزایش یافت و به بالاترین قیمت خود از نوامبر رسیده است. لونا کلاسیک یک نشانه بومی از اکوسیستم قدیمی Terra است که در ماه مارس سقوط کرد. جامعه Terra به ایجاد یک شبکه جدید با توکن جدید Luna رأی داد. به این ترتیب، سکه قدیمی لونا به عنوان لونا کلاسیک شناخته شد.

افزایش قیمت امروز لونا کلاسیک مطابق با روند امسال است. سکه قدیمی لونا در 30 روز گذشته 30 درصد افزایش یافته است و در میان 50 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، بیشترین سود را به خود اختصاص داده است. بر اساس تحلیل سکه، این افزایش قیمت همزمان با افزایش 75 درصدی علاقه باز در لونا کلاسیک بود. بهره باز به تعداد قراردادهای مشتقه معوق برای یک دارایی اشاره دارد. این معیاری است که نشان می دهد چه مقدار پول برای یک دارایی خاص به بازار سرازیر می شود.

استیبل کوین قدیمی Terra که اکنون UST Classic نامیده می شود، امروز 60 درصد افزایش یافته است و آن را به یکی از سودآورترین توکن های موجود در بازار تبدیل می کند. UST عملاً پیوند خود را با دلار آمریکا در طول سقوط Terra از دست داد و در طول بحران به 0.01 دلار سقوط کرد. UST Classic اکنون با 0.039 دلار معامله می شود که 90 درصد نسبت به ماه گذشته افزایش یافته است. افزایش قیمت این ترا سکه های قدیمی مطابق با وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال است. قیمت توکن ها از ابتدای سال جاری افزایش یافته است. بازار کریپتو پس از سقوط به زیر این سطح در ماه نوامبر از مرز 1 تریلیون دلار عبور کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.