منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت شیبا همچنان بدون تلاطم; آیا امیدی به افزایش قیمت خواهد بود؟

قیمت شیبا همچنان بدون تلاطم; آیا امیدی به افزایش قیمت خواهد بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت شیبا همچنان بدون تلاطم; آیا امیدی به افزایش قیمت خواهد بود؟

عملکرد کلی بازار ارزهای دیجیتال، مانند کوین های میم مانند شیبا اینو، چندان چشمگیر نیست. قیمت تقریباً تمام ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته کاهش یافته است. خرس‌ها توانستند قیمت را پایین بیاورند و رویدادی مانند انحلال بورس FTX نیز تأثیر نامطلوبی بر وضعیت داشت.

به گزارش والکس و به نقل از newsbtc، با وجود روند بازار، میم کوین های محبوب در وضعیت بهتری قرار داشتند. اگرچه کل بازار از روند عمومی رنج می برد، ممکوین ها از اکثر توکن ها بهتر عمل کردند.

هفته گذشته، قیمت Dogecoin (DOGE) تقریبا 14٪ افزایش یافت. شیبا اینو (SHIBA) نیز از سوی دیگر جنبش رو به رشدی داشت. حرکت جدید ایجاد شده در شیبا، در صورت تداوم، می تواند بازار را شگفت زده کند.

با وجود روند نزولی حاکم بر بازار و سایر عوامل منفی، SHIB کارنامه چشمگیری از خود نشان داده است. چند نهنگ برتر در طول رکود، ذخایر عظیم شیبا خود را حفظ کردند.

بر اساس داده های سرویس Whalestats، 500 نهنگ اتریوم بیش از 76 میلیارد دلار در Sheba دارند. علاوه بر این، داده ها نشان می دهد که وقایع دو هفته گذشته هیچ تغییری در ثروت 100 نهنگ برتر شبا ایجاد نکرده است.

پس از اینکه ایلان ماسک مدیریت توییتر را به دست گرفت، شیبا یک موج رو به بالا را آغاز کرد. به یک معنا، در اکتبر به بالاترین حد خود رسید و این سوال را مطرح کرد که چه کسی در مسابقه بین دوج و شیبا اولین دلار به 1 دلار خواهد رسید.

اگرچه پس از حادثه FTX، بسیاری از این موج صعودی خنثی شد و قیمت شیبا دستخوش اصلاح شدید شد، اما همچنان می توان به آن امیدوار بود.

پس از سقوط FTX، شک و تردید در بین سرمایه گذاران افزایش یافته و اکنون آنها به دنبال یک گزینه سرمایه گذاری مطمئن هستند.

گزارش سرویس Santiment Insights نشان می دهد که شیبا اینو یکی از این افراد است امن ترین ارزهای دیجیتال این یک سرمایه گذاری است. بر اساس این سرویس، شیبا و یونی سوآپ از نظر تاریخی جزو ارزهایی هستند که کمترین ریسک را در هنگام خرید دارند. این ارزهای دیجیتال جزو 10 ارز برتر در آخرین رتبه شاخص MVRV (نسبت ارزش بازار به ارزش بازار پایانه) هستند.

چنین داده هایی نشان می دهد که در ابتدای این هفته، 1.8 تریلیون توکن شیبا وارد صرافی های متمرکز شده است. پس از سقوط صرافی FTX، تراکنش های مشابهی نیز توسط برخی نهنگ ها مشاهده شد.