منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت دوج و شیبا افزایش یافت. آیا میم سکه ها برمی گردند؟

قیمت دوج و شیبا افزایش یافت. آیا میم سکه ها برمی گردند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت دوج و شیبا افزایش یافت. آیا میم سکه ها برمی گردند؟

ارزش دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در روزهای اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. پمپ قیمت این دو معمولا منجر به افزایش قیمت سایر میم کوین ها می شود.

با توجه به Valx و به نقل از Crypto News، این ارزهای دیجیتال به طور کلی یک گزینه جایگزین برای سرمایه گذاری سنتی در نظر گرفته می شوند. همانطور که مردم با ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا شدند، “مم کوین ها” به عنوان دسته ای از ارزهای دیجیتال که کاربرد کمی داشتند اما به شدت به احساسات بازار وابسته بودند، به طور فزاینده ای محبوب شدند.

افزایش اخیر قیمت‌های Dogecoin و Shiba Inu نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران از فرصت‌های جدید هیجان‌زده هستند و نشان می‌دهد که memecoin‌ها به این زودی‌ها از بین نمی‌روند.

با توجه به Whalestats، یک سرویس پیشرو ردیابی نهنگ ارزهای دیجیتال، نهنگ ها در شبکه هوشمند چین دوباره سرمایه گذاری در Dogecoin را آغاز کرده اند. دوج کوین با ارزش ترین و قدیمی ترین میم کوین موجود در بازار است.

سایت فوق اخیراً توییت کرد که دوج در میان 10 توکن برتر مورد علاقه نهنگ ها در شبکه BSC قرار دارد.

طی چند روز گذشته، قیمت Dogecoin به میزان قابل توجهی افزایش یافته و از 0.08022 دلار به 0.091 دلار رسیده است. اگرچه این رشد 14 درصدی پایدار نبود و قیمت این ارز مجدداً کاهش یافت، اما دوج همچنان توانست در عرض یک هفته رشد 22 درصدی را تجربه کند.

در حال حاضر، 100 آدرس بزرگ در شبکه چین هوشمند روی هم معادل 7349000 دلار ارز دوج دارند که کمتر از یک درصد ارزش کل کیف پول آنها است.

Dogecoin با ارزش بازار حدود 11 میلیارد دلار در حال حاضر نهمین ارز دیجیتال بزرگ در جهان است.

نمودار قیمت دوج کوین به همراه سطوح حمایت و مقاومت
نمودار قیمت دوج کوین به همراه سطوح حمایت و مقاومت

مقاومت کلیدی کوتاه مدت در مسیر قیمتی دوج در سطح 0.090 دلار قرار دارد و اگر از این محدوده عبور کند، قیمت دوج می تواند به منطقه 0.1050 صعود کند. در جنبه نزولی، پشتیبانی عمده در منطقه 0.075 دلار است. شکست این پشتیبانی می تواند قیمت را به 0.065 دلار کاهش دهد.

تعداد بی‌سابقه‌ای از توکن‌های SHIB درست قبل از راه‌اندازی Shiba Metaverse از یک نهنگ ارز دیجیتال منتقل شدند. این موضوع سر و صدای زیادی در فضای کریپتو ایجاد کرده است و احتمالاً تأثیر زیادی در راه اندازی این پلتفرم خواهد داشت.

بر اساس داده‌های Whale Alert، 3.32 میلیارد توکن Shiba Inu به ارزش 30.48 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به کیف پول دیگری منتقل شده است.

آدرس‌های درگیر در این تراکنش با هیچ یک از صرافی‌های شناخته شده ارز دیجیتال مرتبط نیست و به نظر می‌رسد این انتقال برای فروش شیبا اینو انجام نشده است.

در نمایشگاه آتی شیبا اکوسیستم، یکی از 11 مکان شیبا اینو متاورس طی یک تور واقعیت مجازی (VR) نشان داده خواهد شد. این مکان معبد WAGMI نام دارد.

قیمت شیبا در حال حاضر 0.000010 دلار و حجم معاملات در روز گذشته حدود 492 میلیون دلار بوده است. این دارایی دیجیتال با ارزش بازار 5 میلیارد دلار در رتبه شانزدهم ارزهای دیجیتال با ارزش قرار دارد.

نمودار قیمت شیبا اینو به همراه سطوح حمایت و مقاومت
نمودار قیمت شیبا اینو به همراه سطوح حمایت و مقاومت

مقاومت در مقابل شیبا در سطح 0.00010 دلار است و اگر گاوها موفق به شکستن این سطح شوند، قیمت شیبا می تواند تا مقاومت بعدی – که در محدوده 0.000011 دلار قرار دارد – افزایش یابد.

سطح حمایت Shiba Inu نیز در 0.00010 دلار قرار دارد و شکست آن به سمت نزول می تواند منجر به کاهش تا 0.000009 دلار شود. میانگین متحرک 50 روزه شیبا یک روند صعودی بالاتر از سطح 0.000009 دلار را نشان می دهد، بنابراین به این به عنوان یک فرصت خرید نگاه کنید.

اگر قیمت شیبا موفق به شکستن 0.0000107 دلار شود، فرصت خرید خوبی ایجاد خواهد شد.

(1 امتیاز) – 5.5