منو سایت

قرعه کشی تبادل پنکیک ارزینزا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قرعه کشی تبادل پنکیک ارزینزا

قرعه کشی تعویض پنکیک

شرکت در قرعه کشی PancakeSwap به شما این شانس را می دهد که تعداد زیادی توکن کیک را برنده شوید. ورود به قرعه کشی ها بسیار آسان است و هر زمان که بخواهید می توانید با داشتن ژتون های کیک وارد قرعه کشی تعویض پنکیک شوید. هزینه هر بلیط قرعه کشی تقریباً 5 دلار است که باید به صورت کیک پرداخت شود.

محدودیت ورود به لاتاری به ازای هر کاربر: محدودیت کلی وجود ندارد، اما شما فقط می توانید 100 بلیط در هر قرعه کشی تعویض پنکیک خریداری کنید.

قرعه کشی تعویض پنکیک

هنگام خرید هر بلیط، کاربران یک عدد 6 رقمی دریافت می کنند، هر رقم باید بین 0-9 باشد، به عنوان مثال. «1-9-3-2-0-4». برای بردن جوایز، باید اعداد سمت چپ را مطابقت دهید. هر چه تعداد اعداد متوالی بیشتری مطابقت داشته باشید، جایزه شما بزرگتر است. قرعه کشی تعویض پنکیک از VRF شبکه Chainlink برای تولید یک عدد تصادفی واقعی و مطمئن استفاده می کند.

قیمت هر بلیط و تخفیف در هنگام خرید عمده

قیمت بلیط قرعه کشی تعویض پنکیک در ابتدای دور قرعه کشی جدید تعیین می شود و تقریباً 5 دلار است (ممکن است به دلیل نوسانات ناگهانی قیمت کمی متفاوت باشد). خرید همزمان چند بلیط بخت آزمایی باعث می شود که بلیط ها را با تخفیف خریداری کنید. شما می توانید تا 100 بلیط در هر خرید خریداری کنید. این تخفیف ها شامل خرید حتی 2 بلیط می شود و هر چه تعداد بلیط ها بیشتر باشد، تخفیف بیشتر می شود تا اینکه در نهایت با خرید 100 بلیط، 4.95 درصد تخفیف دریافت می کنید.

بلیط بخت آزمایی را در Pancake Swap بخرید

چگونه در قرعه کشی تعویض پنکیک برنده شویم

اعداد سمت چپ بلیط خود را با اعداد برنده نشان داده شده در پایان قرعه کشی مقایسه کنید.

حتی اگر تنها عدد اول با شماره شما مطابقت داشته باشد، یک جایزه کوچک دریافت خواهید کرد.

هر چه تعداد بیشتر با عدد برنده مطابقت داشته باشد، سهم شما از جایزه بیشتر خواهد بود.

حق دریافت جایزه

هر بلیط در مجموع دارای شش عدد از 0 تا 9 است. برای برنده شدن، اعداد شما باید با اعداد برنده مطابقت داشته باشند تا از سمت چپ بلیط شروع شود. مثلا:

شماره برنده

شماره برنده قرعه کشی ارزینجا

شماره بلیط شما

بلیط قرعه کشی تعویض پنکیک

در مثال بالا، پنج شماره بلیت با شماره برنده مطابقت دارد، که همه آنها به جز شماره چهارم با اعداد برنده مطابقت دارند. اما از آنجایی که رقم چهارم با عدد برنده مطابقت ندارد و فقط سه رقم اول با عدد برنده مطابقت دارد، این سه رقم جایزه قرعه کشی را تشکیل می دهند. بلیط B نمونه ای از بلیط ناموفق است. حتی اگر پنج رقم آخر مطابقت داشته باشد و فقط رقم اول یکسان نباشد، بلیط هیچ جایزه ای نخواهد برد.

قرعه کشی تعویض پنکیک

راه دریافت جایزه این است که شما فقط در آخرین سبد قرعه کشی که با شماره شما مطابقت دارد برنده خواهید شد. به عنوان مثال، بلیتی که با سه شماره اول مطابقت داشته باشد، تنها واجد شرایط دریافت جوایز در سبد سوم مسابقه خواهد بود و جوایز سبدهای اول و دوم به آنها تعلق نمی گیرد. به یاد داشته باشید که اعداد باید به ترتیب از چپ به راست مطابقت داشته باشند.

نحوه توزیع جایزه در سبدهای قرعه کشی تعویض پنکیک

جوایز پس از اتمام قرعه کشی و مشخص شدن بلیت هایی با شماره های منطبق اهدا خواهد شد. مبلغ برنده شده در هر بلیط به تعداد بلیط های دیگر در همان سبد جایزه بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر سه عدد شما با عدد برنده مطابقت داشته باشد و شما تنها برنده سبد سوم هستید، در این صورت تمام ژتون های کیک موجود در آن سبد را دریافت خواهید کرد. با این حال، اگر شما و سه نفر دیگر با 3 عدد برنده اول مطابقت داشته باشید، تراشه های سبد کیک بین چهار بلیط برنده تقسیم می شود. به عنوان مثال، اگر پاداش 2000 کیک توکن باشد، سهم شما 500 کیک توکن خواهد بود.

نحوه ورود به قرعه کشی تعویض پنکیک

قرعه کشی تعویض پنکیک علاوه بر اینکه راه خوبی برای کسب ژتون های کیک است، می تواند یک بازی سرگرم کننده نیز باشد. همه دورهای قرعه کشی یکسان نیستند. زمانی که سبد قرعه کشی برنده ای نداشته باشد، جوایز غیر برنده به دور بعدی اضافه می شود. هر چه از آخرین باری که کسی سبد برد را بیشتر می‌گذرد، استخر جایزه قرعه‌کشی بزرگ‌تر می‌شود.

آموزش قرعه کشی تعویض پنکیک

هر چه زمان قرعه کشی طولانی تر باشد، افراد بیشتری می توانند بلیط بخرند. هر بلیط فروخته شده به صندوق جایزه می رود. بیایید نحوه کار و شرکت در قرعه کشی تعویض پنکیک را بیاموزیم:

  1. وارد صفحه قرعه کشی تعویض پنکیک شوید، در بالای صفحه مقدار پول جمع آوری شده در استخر جوایز این دور را مشاهده خواهید کرد. این مبلغی است که بین همه برندگان تقسیم می شود.

جایزه تعویض پنکیک

2. کمی پایین تر زمان باقی مانده برای شرکت در قرعه کشی را مشاهده خواهید کرد.

زمان قرعه کشی تعویض پنکیک

به یاد داشته باشید که بسیاری از چیزها می توانند در زمان باقی مانده تغییر کنند. ممکن است بلیط های بیشتری فروخته شود. هر بلیط فروخته شده هم مجموع جایزه را افزایش می دهد و هم شانس برنده شدن یک بلیط فردی را کاهش می دهد. اگر از شرکت در قرعه کشی مطمئن نیستید، می توانید تا پایان مرحله صبر کنید تا با اطلاعات بیشتر تصمیم بگیرید.

خرید بلیط لاتاری

خرید بلیط بخت آزمایی برای تعویض پنکیک کار سختی نیست. شما فقط به ژتون های کیک نیاز دارید. قیمت هر بلیط تقریباً 5 دلار آمریکا است (قیمت دقیق کیک در شروع دور مشخص خواهد شد).

می توانید شماره بلیط های قرعه کشی خود را تصادفی کنید یا شماره بلیط خود را انتخاب کنید.

شماره بلیط تصادفی

در صفحه قرعه کشی تعویض پنکیک، روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید.

خرید بلیط لاتاری

امکان خرید در بین دورهای قرعه کشی وجود ندارد و تنها پس از شمارش معکوس قادر به خرید مجدد خواهید بود.

زمان قرعه کشی تعویض پنکیک

پنجره ای باز می شود که در آن می توانید تعداد بلیط های خود را مشخص کنید. تعداد بلیط هایی را که می خواهید خریداری کنید در این قسمت وارد کنید. همچنین می توانید از دکمه های از پیش تعیین شده زیر استفاده کنید.

خرید بلیط لاتاری

قبل از اقدام، باید بدانید که خرید بیش از یک بلیط قرعه کشی شامل تخفیف می شود. هرچه بلیط بیشتری بخرید، تخفیف بیشتری دریافت می کنید. این تخفیف از 2 بلیط شروع می شود و به 100 بلیط افزایش می یابد که در نهایت باعث صرفه جویی تقریباً 5 درصدی در خرید شما می شود.

4. پس از تعیین تعداد بلیط هایی که خریداری کرده اید، روی Confirm کلیک کنید، سپس تراکنش را در کیف پول خود تأیید کنید.

پس از خرید بلیط های قرعه کشی تعویض پنکیک، بلیط ها را مشاهده کنید

پس از خرید می توانید بلیط های خود را مشاهده کنید.

1. روی View Your Tickets در برگه “Next Draw” صفحه قرعه کشی کلیک کنید.

قرعه کشی تبادل پنکیک ارزینزا

2. پنجره ای باز می شود که تمام بلیط های شما و شماره آنها را نشان می دهد. همچنین به شما امکان می دهد در صورت تمایل بلیط بیشتری خریداری کنید.

قرعه کشی تعویض پنکیک

بعد از قرعه کشی

پس از پایان قرعه کشی و مشخص شدن اعداد برنده، می توانید بلیط های خود را بررسی کنید تا ببینید برنده شده اید یا خیر.

بلیط های برنده خود را ببینید

شما می توانید بلیط های برنده خود را به همان صورتی که بلیط های خود را پس از خرید مشاهده کردید مشاهده کنید.

1. روی View Your Tickets در قسمت Completed Raunds صفحه قرعه کشی کلیک کنید.

2. پنجره ای باز می شود که اعداد برنده و تمام بلیط های شما و شماره آنها را نشان می دهد.

بلیط مورد نظر را بخرید

1. در صفحه قرعه کشی تعویض پنکیک، روی دکمه خرید بلیط در بالای صفحه کلیک کنید.

خرید قرعه کشی تعویض پنکیک

2. امکان خرید بین دورهای قرعه کشی وجود ندارد و تنها پس از شمارش معکوس امکان خرید مجدد خواهید داشت.

زمان قرعه کشی تعویض پنکیک

3. لطفا قبل از اقدام توجه داشته باشید که خرید بیش از یک بلیط قرعه کشی با تخفیف همراه خواهد بود. هرچه بلیط بیشتری بخرید، تخفیف بیشتری دریافت می کنید. این تخفیف از 2 بلیط شروع می شود و به 100 بلیط افزایش می یابد که در نهایت باعث صرفه جویی تقریباً 5 درصدی در خرید شما می شود.

4. برای سفارشی کردن شماره بلیط خود، روی دکمه View/Edit Numbers کلیک کنید.

تعویض پنکیک

5. پنجره جدیدی باز می شود که بلیط های شما را نشان می دهد. در اینجا می توانید شماره خود را تغییر دهید. همچنین می توانید با کلیک بر روی تصادفی، اعداد خود را مجدداً تصادفی کنید.

در صورت ایجاد بلیط های تکراری، یک هشدار دریافت خواهید کرد. امکان برنده شدن بلیط های تکراری شما وجود دارد. در این صورت، جایزه بین بلیط های شما تقسیم می شود.

بلیط های بخت آزمایی پنکیک Yoap دستچین شده

6. پس از انتخاب شماره های خود، روی دکمه تأیید و خرید کلیک کنید، سپس تراکنش را در کیف پول خود تأیید کنید.

تائیدیه

نحوه تخصیص پاداش به سبدهای مختلف

هر سبد جایزه درصدی از تعداد کل ژتون های کیک جمع آوری شده در قرعه کشی دریافت می کند. توزیع ژتون های کیک در سبدها به شرح زیر است:

نحوه توزیع جایزه قرعه کشی تعویض پنکیک

نحوه توزیع جایزه قرعه کشی تعویض پنکیک

سوالات متداول

آیا می توانم بلیط های خود را به توکن کیک تبدیل کنم؟

خیر، شما نمی توانید بلیط خود را پس از خرید به توکن کیک تبدیل کنید.

اگر برنده شدم، آیا باید جایزه را به صورت دستی مطالبه کنم؟

بله، باید روی دکمه Check Now در صفحه قرعه کشی تعویض پنکیک کلیک کنید.

قرعه کشی هر چند وقت یک بار برگزار می شود؟

قرعه کشی هر 12 یا 36 ساعت انجام می شود. یک قرعه کشی هر روز بین ساعت 00:00 تا 12:00 GMT انجام می شود.

هر بلیط خریداری شده یک تراکنش خواهد بود. خرید تک بلیط در خرید بخت آزمایی یک تراکنش هزینه دارد. با این حال، خرید بلیط بیشتر باعث افزایش هزینه می شود. اما خرید 100 اسکناس به جای 1 بلیط، قیمت معامله را در 100 ضرب نمی کند، بلکه می تواند مبلغ کارمزد را 5-6 برابر افزایش دهد (این مقدار متفاوت است).

خرید عمده چه تخفیفی دارد؟

لاتاری تعویض پنکیک در صورت خرید گروهی به کاربران تخفیف می دهد. اگر فقط 2 بلیط بخرید، تخفیف کم است، اما با افزایش تعداد بلیط های خریداری شده در یک تراکنش، تخفیف بیشتری دریافت خواهید کرد.

چرا فقط می توانم 100 بلیط بخرم؟

در یک خرید فقط می توانید حداکثر 100 بلیط بخرید، اما می توانید چندین خرید انجام دهید. هیچ چیز مانع از خرید بلیط های بیشتر بعد از 100 بلیط اول نمی شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.