منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قراردادهای هوشمند کاردانو رشد چشمگیری داشته است

قراردادهای هوشمند کاردانو رشد چشمگیری داشته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قراردادهای هوشمند کاردانو رشد چشمگیری داشته است

رشد قابل توجه قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو

تعداد قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو در حال افزایش است و آخرین داده های Blockchain Insights نشان می دهد که این تعداد در 2 فوریه 5006 و تا 3 دسامبر 4000 بوده است. این بدان معناست که رشد بلاک چین کاردانو در کمتر از دو ماه ارزش توکن اصلی آن را به سرعت افزایش داده است. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که Cardano 0.4٪ نسبت به روز گذشته و 5٪ نسبت به هفته گذشته در زمان نگارش این مقاله افزایش یافته است. در نمودار ماهانه، کریپتوکارنسی با 55 درصد افزایش به 0.40 دلار رسید. اگرچه این دستاوردها در بحبوحه بهبود بازار ارزهای دیجیتال به دست آمد، توسعه بلاک چین کاردانو باید در برابر تلاطم بازار مقاومت کند.

به ویژه، راه اندازی ارتقاء هارد فورک Vasyl در ماه سپتامبر به طور قابل توجهی پلتفرم قرارداد هوشمند مبتنی بر کاردانو Plutus Scripts را بهبود بخشید. تا ژانویه 2022، این تعداد به 1000 رسید. علاوه بر این، کاردانو قابلیت‌های خود را برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و تراکنش‌های پیشرفته با استفاده از قراردادهای هوشمند و ابرداده‌ها در بلاک چین بهبود داده است.

راه اندازی استیبل کوین Djed

به غیر از قراردادهای هوشمند، کاردانو ممکن است پس از راه اندازی استیبل کوین جدید خود Djed که در 31 ژانویه در شبکه اصلی راه اندازی شد، جریان های ورودی بیشتری را ثبت کند. توسعه دهندگان آن این دارایی دیجیتال جدید را جایگزینی پایدار و غیرمتمرکز برای استیبل کوین های مبتنی بر فیات می نامند که برای شفافیت و امنیت بیشتر ایجاد شده است. اما حتی با وجود احساسات قوی Djed که با آن وارد بازار شد، سؤالاتی در مورد میزان انعطاف پذیری استیبل کوین در برابر نوساناتی که باعث سقوط Terra USD شد، مطرح می شود.

در 2 فوریه، Djed stablecoin ارتباط خود با دلار را از دست داد و به 97.5 سنت سقوط کرد. چنین سناریویی معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که صادرکنندگان توکن، در این مورد COTI، ذخایر نقدی کافی برای پرداخت برداشت ندارند. ارزش فعلی Djed در گردش 1.8 میلیارد دلار در مقابل وثیقه 12 میلیارد دلاری در توکن های کاردانو است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.