منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فعالیت توسعه دهندگان در شبکه Polkadat رشد کرده است

فعالیت توسعه دهندگان در شبکه Polkadat رشد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فعالیت توسعه دهندگان در شبکه Polkadat رشد کرده است

شبکه پولکدات طی توییتی آخرین پیشرفت قسمت های مختلف این شبکه را اعلام کرد.

به گزارش Valx و به نقل از ambcrypto، کیت توسعه نرم افزاری پروتکل پیام رسانی زنجیره ای متقاطع Moonbeam (XCM) یکی از آخرین پیشرفت های شبکه Polkadata و پاراچین های آن است. توسعه دهندگان شبکه های Polkadat و Kusama می توانند به سرعت و به راحتی دارایی های مختلف را از زنجیره رله به پاراچین های Moonbeam/Moonriver با استفاده از این کیت توسعه انتقال دهند.

نکته مهم دیگر سهولت جابجایی داده ها بین شبکه آزمایشی و شبکه اصلی است. توسعه دهندگان می توانند به راحتی پروژه های خود را پس از آزمایش در شبکه آزمایشی در شبکه اصلی راه اندازی کنند.

با نگاهی به فعالیت توسعه دهندگان در شبکه پولکدات در ماه های اخیر می توان دریافت که فعالیت این گروه به طور پیوسته در حال افزایش بوده و در زمان نگارش این مقاله به 87.76 رسیده است.

میزان فعالیت توسعه دهندگان
میزان فعالیت توسعه دهندگان

این گواهی بر تلاش های تیم و بازتاب بسیاری از پروژه هایی است که روی آنها کار می شود. 182 پروژه در لیست پروژه شبکه های کوساما و پولکادات فهرست شده است.

نمودار قیمت پولکادات
نمودار قیمت پولکادات

از سوی دیگر، قیمت DOT در شش ماه گذشته روند کاهشی داشته است. از آوریل که روند نزولی آشکار شد، قیمت تقریبا 70 درصد کاهش یافته است.

میانگین متحرک 50 روزه کمتر از میانگین متحرک 200 روزه است که نشان دهنده عملکرد ضعیف و روند نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز رویکردهای میانگین متحرک را تأیید می کند. این شاخص زیر سطح خنثی است.

بر اساس اطلاعات موجود، مقاومت قوی در محدوده 6.5 تا 7 دلار وجود دارد که با میانگین متحرک کوتاه مدت و خط روند نزولی نیز مشخص می شود.

شکستن این مقاومت می تواند منجر به صعود به سمت بالا شود. اگر بتواند این مقاومت را بشکند، می توان به سطوح مقاومت های قبلی که در محدوده 23-26 دلار قرار دارند، دست یافت.

منطقه 6 دلاری نیز پشتیبانی قوی به نظر می رسد. با این حال، اگر این پشتیبانی شکسته شود، یک نقطه ضعف اضافی ممکن است.

اندازه‌گیری فعالیت توسعه‌دهندگان و اعلام به‌روزرسانی Polkadot، حجم زیادی از کار انجام شده در وب را در این زمان نشان می‌دهد. به طور کلی اگر پروژه های با کیفیت و مفید بیشتری در شبکه منتشر شود، می توان انتظار افزایش قیمت DOT را داشت. با این حال، مدل موجود ممکن است به زودی تغییر کند. برای سرمایه گذاران، جهت گیری بازار – چه بالا و چه پایین – فقط یک چیز را معنا می کند. امکان خرید.

(1 امتیاز) – 5.5