منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فروش LedgerX می تواند به تامین مالی FTX کمک کند

فروش LedgerX می تواند به تامین مالی FTX کمک کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروش LedgerX می تواند به تامین مالی FTX کمک کند

LedgerX می تواند اسب طلایی باشد که به طلبکاران FTX امیدوار می کند تا بخشی از سرمایه خود را بازیابی کنند. فروش احتمالی صرافی مشتقات رمزنگاری Ledger X توجه چندین شرکت ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. به گفته بلومبرگ، حداقل ده شرکت برای فروش ابراز علاقه کرده اند. در این گزارش Blockchain.com، Gemini، BitPanda، Kalshi و شش شرکت ناشناخته دیگر به عنوان علاقمندان فهرست شده است. اعتقاد بر این است که سایر شرکت‌ها برای جلوگیری از افشای نام، قراردادهای عدم افشا را امضا کرده‌اند.

Ledger X در اکتبر 2021 توسط FTX US خریداری شد و به FTX US Derivatives تغییر نام داد تا به صرافی اجازه دهد تا مشتقات رمزنگاری تنظیم شده را به مشتریان آمریکایی خود ارائه دهد. از آن زمان، این شرکت به بخش مرکزی تلاش های سام بنکمن-فرید در واشنگتن تبدیل شده است. اگرچه در ابتدا گمان می‌رفت که این شرکت به همراه FTX و دیگر شرکت‌های تابعه آن برای فصل 11 ورشکستگی کرده است، زک دکستر، مدیر عامل شرکت آن را رد کرده است. به گفته دکستر، با وجود سقوط FTX، LedgerX به خوبی با حروف بزرگ باقی مانده است.

به گفته روستین بهنام، رئیس CFTC، این شرکت توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم می شود و آژانس روزانه با LedgerX در تماس است. این شرکت همچنین استفاده از نام تغییر برند خود، FTX US Derivatives را متوقف کرد.

فروش LedgerX می تواند به تامین مالی FTX کمک کند

Ledger X ممکن است اسب طلایی باشد که به طلبکاران FTX امیدوار است تا بخشی از سرمایه خود را بازیابی کنند. بلومبرگ گزارش داد که این شرکت تا 17 نوامبر حدود 303 میلیون دلار پول نقد داشته است. اخیراً، این شرکت 175 میلیون دلار را برای استفاده در پرونده ورشکستگی سریع خود کنار گذاشته است. این وجوه از یک صندوق 250 میلیون دلاری که برای تسویه اوراق مشتقه در نظر گرفته شده بود، استخراج شد. قبل از فروپاشی FTX، این شرکت برای تسویه معاملات مشتقه بدون واسطه درخواست مجوز داد.

در پی فروپاشی، LedgerX پرونده خود را پس گرفت و بخشی از بودجه را برای مراحل ورشکستگی فراهم کرد. این پول برای تسویه حساب برخی از طلبکارانی که به دنبال معافیت موقت از دادگاه ورشکستگی بودند، استفاده خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.