عملکرد قوی سولانا در موج بهبود بازار

عملکرد قوی سولانا در موج بهبود بازار

پس از سقوط FTX در نوامبر، عملکرد قیمت سولانا تحت تاثیر منفی رابطه آن با سام بنکمن فرید قرار گرفت. با این حال، به نظر می‌رسد که احساسات مثبت به دارایی دیجیتال بازگشته است، زیرا نسبت به سال گذشته نزدیک به 135 درصد افزایش داشته است. این رشد فیمت سولانا را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2023 تبدیل کرده است.

اجرای قوی سولانا

در اوج FUD، سولانا تا 9 دلار معامله می‌شد و دو پروژه برتر NFT آن به دیگر شبکه‌های بلاک چین مهاجرت کردند. با این حال، عملکرد فوق‌العاده قیمت آن در دو هفته گذشته باعث شده است که این ارز دیجیتال در زمان انتشار به 23.34 دلار برسد. عملکرد چشمگیر سولانا همچنین باعث شد که برای چند ساعت دوباره وارد 10 دارایی دیجیتال برتر با ارزش بازار شود.

سبدهای فعال سه برابر شد

طبق داده های مساری، پرتفوی های فعال سولانا از زمان سقوط FTX در نوامبر بیش از سه برابر شده است. داده‌های دلفی دیجیتال همچنین نشان می‌دهد که صرافی‌های غیرمتمرکز سولانا از ابتدای سال 2023 شاهد افزایش 83 درصدی در تعداد کل کیف‌پول‌های فعال بوده‌اند. طبق گزارش دلفی دیجیتال، تعداد کل کیف‌پول‌های سولانا فعال از تقریباً 45000 کیف پول در روز به 83 مورد افزایش یافته است. 000.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، افزایش تعداد کیف پول های سولانا فعال با ظهور یک میم کوین جدید به نام Bonk Inu در اکوسیستم آن همزمان شد. این میم سکه بیش از 130 درصد افزایش یافت و علاقه را به اکوسیستم بازگرداند. با این حال، از آن زمان تاکنون، در هفت روز گذشته بیش از 38 درصد کاهش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.