منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طرح بازپرداخت Arzinja Mag FTX می تواند 72٪ از وجوه کاربران Voyager را بازپرداخت کند

طرح بازپرداخت Arzinja Mag FTX می تواند 72٪ از وجوه کاربران Voyager را بازپرداخت کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طرح بازپرداخت Arzinja Mag FTX می تواند 72٪ از وجوه کاربران Voyager را بازپرداخت کند

پرداخت وجه به کاربران Voyager توسط FTX

بر اساس گزارش بلومبرگ، پس از یک پیشنهاد موفقیت آمیز برای به دست آوردن دارایی های باقی مانده از صرافی رمزنگاری شکست خورده Voyager، صرافی کریپتو FTX یک طرح بازیابی را پیشنهاد می کند که مشتریان وویجر حدود 72 درصد از سرمایه خود را بازیابی می کنند.

با این حال، تا زمانی که مایکل ای، قاضی ورشکستگی ایالات متحده، معامله تکمیل نخواهد شد، مگر اینکه وایلز طرح پرداخت ورشکستگی وویجر را تأیید نکند، که طبق گزارش ها می تواند در اوایل دسامبر مورد بررسی قرار گیرد.

قبل از تایید تسویه حساب، وایلز اصرار داشت که وویجر باید به اصطلاح “واجد شرایط” را شامل شود – یک بند استاندارد ورشکستگی که به یک شرکت تحت حمایت دادگاه اجازه می دهد تا پیشنهادات بالاتر را قبل از اعلام فروش نهایی در نظر بگیرد. Crypto Exchange FTX در مناقصه خرید وویجر ورشکسته به قیمت 1.4 میلیارد دلار برنده شد
روز دوشنبه، صرافی ارزهای دیجیتال FTX.US برنده مناقصه خرید Voyager Digital، یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال شد که در ماه جولای ورشکستگی فصل 11 را ارائه کرد. وویجر مبادلات 1 دلاری را می پذیرد.

وکیل ورشکستگی وویجر، کریستین اوکیکه، به وایلز گفت که FTX.US “تنها جایگزین مناسب” را برای بازیابی وجوه مصرف کننده به شرکت ارائه می دهد.

این شرکت مستقر در نیویورک همچنین موافقت کرد که عبارت امانت داری را تغییر دهد تا اطمینان حاصل شود که پیشنهاد بهتری در نظر گرفته می شود، در حالی که از قاضی وایلز می خواهد که طرح پرداخت را برای رای دادن با طلبکاران به اشتراک بگذارد.
اگر طلبکاران به طرح پیشنهادی رای مثبت دهند، وایلز در مورد اینکه آیا این طرح و همچنین فروش واقعی می‌تواند ادامه پیدا کند، حرف آخر را خواهد زد.

سخنگوی FTX.US برای Decrypt از طریق ایمیل گفت: «ما از دریافت تأییدیه از دادگاه ورشکستگی هیجان‌زده هستیم، بنابراین می‌توانیم همکاری نزدیک با تیم Voyager را آغاز کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که وجوه در اسرع وقت از نظر قانونی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.»

وویجر که در ماه ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد، پیشنهاد 1.4 میلیارد دلاری بورس را در ماه گذشته پذیرفت، اگرچه در ابتدا آن را “کم ارزش‌گذاری” نامید.
رقابت برای خرید این شرکت ورشکسته باعث شد FTX.US بایننس و Wave Financial را شکست دهد.

FTX ممکن است به عنوان ناجی زمستان کریپتو مورد ستایش قرار گرفته باشد، اما در جدیدترین چرخش در خرید آن، این شرکت متهم شده است که یکی از ناجیان خود را دست کم گرفته است. این شرکت در آن زمان گفت: «ویجر پیشنهادهای متعددی دریافت کرد که جایگزین‌هایی برای فروش و سازماندهی مجدد در نظر گرفت، یک مزایده انجام داد و بر اساس نتایج مزایده، تعیین کرد که معامله فروش با FTX بهترین جایگزین برای سهامداران وویجر است».
اگر این معامله انجام شود، اگر سرمایه‌گذاران واجد شرایط دریافت ارز دیجیتال باشند، FTX 51 میلیون دلار نقد پرداخت خواهد کرد و مشتریان وویجر را به پلتفرم خود منتقل می‌کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.