منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی OKX شواهد ماهانه ذخایر خود را منتشر می کند

صرافی OKX شواهد ماهانه ذخایر خود را منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دومین صرافی بزرگ کریپتو جهان از نظر حجم معاملات، OKX، امروز سومین ماهانه اثبات ذخایر (PoR) خود را منتشر کرد که 7.5 میلیارد دلار دارایی خالص را نشان می دهد. این گزارش اثبات ذخایر تأیید می‌کند که OKX دارایی‌هایی را که ادعا می‌کند به نمایندگی از مشتریانش نگهداری می‌کند، در دارایی‌های شرکت خود ذخیره کرده است.

ذخایر دارایی مبادله OKX زمانی که حاوی توکن اصلی خود نباشد، می تواند پاک در نظر گرفته شود. در این مورد، در این صرافی، OKB توکن اصلی آن است. بایگانی‌ها نشان داد که دارایی‌های صرافی شامل بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و استیبل کوین USDT است که همگی ارزهایی با ارزش بازار و حجم معاملات قابل توجهی هستند.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین CryptoQuant که PoR را در سراسر صنعت کریپتو رصد می کند، دریافت که دارایی های OKX 100 درصد حفظ می شود. این اولین گزارش ماهانه PoR است که توسط OKX منتشر شده است. حیدر رفیق مدیر عامل بورس گفت:

“امنیت، شفافیت و اعتماد اصول اصلی فرآیندهای تجاری و فلسفه خدمات مشتری OKX است. ما قبلاً با انتشار مجله ماهانه PoR خود، موقعیت رهبری را گرفته ایم. همانطور که استانداردهای صنعت برای PoR همچنان در حال تکامل هستند، انتظار داریم کیفیت دارایی ذخیره ما یکی از تمایزهای اصلی OKX در بازار باشد.

پروتکل OKX Proof of Stake منبع باز است و به صورت عمومی در GitHub در دسترس است. دارایی های اضافی OKX را می توان در داشبورد OKX Nansen مشاهده کرد. OKX گفت که به انتشار گزارش های ماهانه PoR ادامه خواهد داد. صنعت کریپتو از همه متولیان صندوق خواسته است تا از تکرار FTX جلوگیری کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

مقاله OKX صرافی اثبات ذخایر ماهانه خود را برای اولین بار در ارزینجا منتشر کرد. به نظر می رسد.