منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی FTX قصد دارد 4.6 میلیارد دلار از دارایی های خود را بفروشد

صرافی FTX قصد دارد 4.6 میلیارد دلار از دارایی های خود را بفروشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی FTX قصد دارد 4.6 میلیارد دلار از دارایی های خود را بفروشد

اگرچه ورشکستگی صرافی FTX دو ماه پیش بود، اما برای صنعت کریپتو تمام نشده است. در حال حاضر، جان ری، مدیر عامل جدید FTX، و تیمش در حال تلاش برای یافتن هرچه بیشتر پول برای پوشش ضرر مشتریان خود هستند.

همانطور که Bitcoinist روز گذشته گزارش داد، آنها توانستند حدود 5 میلیارد دلار از دارایی های نقدی خود را بازیابی کنند. اندی دیتریش، وکیل FTX روز چهارشنبه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور گفت.

ما بیش از 5 میلیارد دلار پول نقد، ارزهای دیجیتال و اوراق بهادار سرمایه گذاری پیدا کردیم.

آیا سقوط بزرگ ارزهای دیجیتال در راه است؟

قابل توجه تر، اظهارات دیتریش مبنی بر اینکه FTX قصد دارد دارایی های غیر استراتژیک را با ارزش دفتری 4.6 میلیارد دلار تخلیه کند، که می تواند فشار فروش زیادی را بر بازار ارزهای دیجیتال وارد کند. دیتریش همچنین تاکید کرد که تیم حقوقی صرافی همچنان در حال تلاش برای ایجاد سوابق داخلی دقیق است. این مشکل می تواند به معنای تاخیر در فروش ارزهای دیجیتال در صرافی باشد.

وکیل FTX همچنین فاش کرد که وجوه بازیابی شده شامل دارایی های توقیف شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار باهاما نمی شود. دیتریش این دارایی ها را تنها 170 میلیون دلار برآورد می کند، در حالی که مقامات باهامایی ارزش آنها را تا 3.5 میلیارد دلار تخمین می زنند.

کدام آلتکوین ها می توانند بیشترین ضربه را بخورند؟

کانر گروگان، مدیر عامل کوین‌بیس، تمام کیف پول‌ها را بررسی کرد تا مشخص کند که صرافی FTX هنوز دارای کدام آلت‌کوین‌ها است. به گفته گروگان، بزرگترین دارایی ارز دیجیتال Solana (SOL) است که FTX بیش از 700 میلیون دلار از آن را در اختیار دارد. با این حال، مدیر Coinbase اشاره می کند که اکثر این توکن ها قفل هستند.

سپس 575 میلیون دلار FTT، 371 میلیون دلار MAPS، 127 میلیون دلار OXY، 90 میلیون دلار Rapid Bitcoin (WBTC)، 82 میلیون دلار BONA و حدود 500 میلیون دلار در سایر توکن ها بر اساس شبکه Solana هستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.