منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی Crypto.com حدود 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است

صرافی Crypto.com حدود 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی Crypto.com حدود 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است

20 درصد از کارکنان صرافی Crypto.com اخراج شدند

کریس مارشالک، موسس و مدیر عامل Crypto.com، موج جدیدی از اخراج‌ها را در شرکت خود اعلام کرده است که به دلیل شرایط بد بازار و تحولات اخیر در صنعت ارزهای دیجیتال، کل نیروی کار را 20 درصد دیگر کاهش می‌دهد.

مارشال در به روز رسانی شرکت در 13 ژانویه گفت: «امروز تصمیم دشواری گرفتیم که نیروی کار خود را تقریباً 20 درصد کاهش دهیم.

همانطور که امروز با تیم به اشتراک گذاشتم، اما ما همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهیم، شرایط بازار و تحولات اخیر صنعت، این تصمیم را برای شرکت در حال حاضر تصمیم درستی می کند.

«همه کارکنان متاثر از این تصمیم قبلاً مطلع شده اند. این اخراج‌ها به هیچ وجه به عملکرد آن‌ها مربوط نمی‌شود و ما عمیق‌ترین قدردانی خود را برای همه کمک‌های آنها به Crypto.com ابراز می‌کنیم.»

مارسالک گفت چندین عامل بر تصمیم آنها تأثیر گذاشته است، از جمله “مشکلات اقتصادی ادامه دار و رویدادهای صنعتی غیرقابل پیش بینی”. این تا زمانی بود که تعداد کاربران این صرافی ارزهای دیجیتال به بیش از 70 میلیون کاربر در سراسر جهان افزایش یافت.

ما در اوایل سال 2022 بلندپروازانه رشد کردیم، با تکیه بر شتاب باورنکردنی خود و همسویی با جهت صنعت گسترده تر. این مسیر به دلیل تلاقی تحولات منفی اقتصادی به سرعت تغییر کرد.

Crypto.com در ماه ژوئن اخراج های کمتری را اعلام کرد و 5 درصد از نیروی کار خود یعنی تقریباً 260 نفر را از دست داد. مارسالک گفت که اخراج ها در سال گذشته منعکس کننده رکود اقتصاد کلان بود، اما نه سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX در ماه نوامبر، که به گفته او “به طور قابل توجهی به اعتماد به صنعت آسیب وارد کرد.”

به همین دلیل است که ما همچنان بر مدیریت مالی محتاطانه تمرکز می کنیم و تصمیم دشوار اما ضروری را برای کاهش بیشتر برای موقعیت شرکت برای موفقیت بلندمدت اتخاذ می کنیم.

همین چند روز پیش، صرافی Coinbase اعلام کرد که 950 کارمند خود را به منظور کاهش حدود 25 درصدی هزینه های عملیاتی در بحبوحه زمستان فعلی ارزهای دیجیتال، اخراج می کند. دیگر صرافی‌های ارزهای دیجیتال که در ماه گذشته آغاز به کار کرده‌اند عبارتند از Kraken، Swiftex و Hubi.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.