منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی ژاپنی FTX به مشتریان خود بازپرداخت می کند

صرافی ژاپنی FTX به مشتریان خود بازپرداخت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی ژاپنی FTX به مشتریان خود بازپرداخت می کند

صرافی ژاپنی FTX به مشتریان خود بازپرداخت می کند

شعبه ژاپنی صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX پس از تأیید اینکه دارایی های مشتریانش بخشی از روند ورشکستگی FTX نیست، نقشه راهی برای از سرگیری برداشت ها ارائه کرده است. این شرکت یک به‌روزرسانی را در اول دسامبر ارائه کرد و گفت که می‌تواند تأیید کند که دارایی‌های مشتریانش «نباید» بخشی از دارایی‌های صرافی FTX ژاپن باشد، زیرا قانون ژاپن صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ملزم می‌کند وجوه مشتری را از دارایی‌های خود جدا کنند.

شعبه ژاپنی صرافی FTX در ژوئن سال جاری پس از خرید صرافی ارز دیجیتال ژاپنی Liquid در 2 فوریه راه اندازی شد. هدف آن خدمت به مشتریان ژاپنی صرافی بود. با این حال، به دلیل مشکلات نقدینگی که شرکت مادر در اوایل نوامبر تجربه کرد، برداشت از FTX ژاپن و همچنین شرکت مادر در 8 نوامبر به حالت تعلیق درآمد.

چند روز بعد، آژانس خدمات مالی کشور در 10 نوامبر اعلام کرد که اقدامی اداری علیه صرافی FTX انجام داده و به آن دستور داد تا سایر عملیات تجاری مانند پذیرش سپرده‌های جدید را متوقف کند. سپس این شرکت به عنوان یکی از 134 شرکتی که به عنوان بخشی از پرونده ورشکستگی فصل 11 FTX در 11 نوامبر ثبت نام کرد، فهرست شد.

صرافی ژاپنی FTX از آن زمان گفته است که تمرکز اصلی آنها فعال کردن مجدد برداشت ها است و طبق گزارش ها قصد دارند تا پایان سال 2022 این کار را انجام دهند. با تأیید اخیر مبنی بر اینکه دارایی های کاربران آن بخشی از دارایی های FTX ژاپن در نظر گرفته نمی شود، عملکرد عملی فراهم می کند. راهی برای کاربرانش برای از سرگیری برداشت ها.

این شرکت خاطرنشان کرد:

با توجه به نحوه نگهداری این دارایی ها و منافع دارایی تحت قوانین ژاپن، پول مشتری و ارز دیجیتال ژاپنی نباید بخشی از دارایی های FTX Japan Exchange باشد.

صرافی FTX ژاپن گفت که مدیریت آن در حال مذاکره منظم با تنظیم‌کننده‌های ژاپنی است و اولین پیش‌نویس برنامه خود را برای از سرگیری برداشت‌ها ارسال کرده است که نشان می‌دهد مشاوره‌های منظم «در صورت تحقق نقاط عطف کلیدی» انجام خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.