منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی جدید سوشی سوآپ در شبکه Sei راه اندازی شده است

صرافی جدید سوشی سوآپ در شبکه Sei راه اندازی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی جدید سوشی سوآپ در شبکه Sei راه اندازی شده است

جرد گری، مدیر عامل سوشی سوآپ در کنفرانسی در میامی گفت: صرافی غیرمتمرکز SushiSwap یک بورس آتی غیرمتمرکز دائمی را در شبکه Sei راه اندازی کرده است. گری در کوانتوم میامی گفت:

این یک بازی جدید برای ما است.

شبکه Sei یک بلاک چین لایه 1 جدید است که در کاربردهای تجاری غیرمتمرکز تخصص دارد. این حرکت SushiSwap را به اکوسیستم های خارج از اتریوم و بخش دیگری از امور مالی غیرمتمرکز می برد. صرافی غیرمتمرکز اوایل این هفته پیشنهاد مدیریتی را برای اصلاح توکنومیک خود و تلاش برای بازگرداندن ارزش به توکن اصلی خود، سوشی، تصویب کرد و صرافی جدید می‌تواند بر طرح توکنومیکس SushiSwap تأثیر بگذارد و منبع درآمد جدیدی برای پروتکل اضافه کند.

به عنوان بخشی از اکوسیستم Cosmas، Sei یکی از بزرگترین بلاک چین های خارج از اتریوم است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بلاک چین های سفارشی را برای برنامه های خاص بسازند. SoshiSwap قصد دارد در کنار این پروتکل در توسعه اکوسیستم خود کار کند.

طبق گفته DeFiLlama، معاملات آتی دائمی کریپتو یکی از بخش‌هایی است که سریع‌ترین رشد را دارد. بر اساس شبکه غیرمتمرکز ChinaLink اوراکل، بازار آتی ثابت یا بازار مشتقات، در بازارهای سنتی بیش از یک کوادریلیون دلار ارزش دارد. SushiSwap یکی از اولین صرافی های غیرمتمرکز بود که جریان اصلی را به خود اختصاص داد، اما با چالش هایی با تیم داخلی، اهرم مالی و افزایش نظارت نظارتی مواجه شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.