منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا با انتشار خبر راه اندازی بتا شیباریوم 14 درصد افزایش یافت

شیبا با انتشار خبر راه اندازی بتا شیباریوم 14 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیبا با انتشار خبر راه اندازی بتا شیباریوم 14 درصد افزایش یافت

شیبا 14 درصد با خبر راه اندازی شیباریوم بتا افزایش یافت

شیبا اینو که به عنوان “سکه سگ قاتل” شناخته می شود، یکی از ارزهای دیجیتالی است که همیشه در صدر اخبار ارزهای دیجیتال در سال 2023 قرار داشته است. بر اساس داده های CoinMarketCap، دومین سکه بزرگ در بازار افزایش یافته است. 74، 41 درصد از آغاز سال جدید به دلیل رشد در سطح بازار. بیشترین توجه به Shiba Ino به دلیل راه‌اندازی آتی Shibarium است، یک شبکه سطح 2 که برای کاهش وابستگی شیبا به بلاک چین اتریوم با مدیریت بخش بزرگ‌تری از تراکنش‌های شامل تمام توکن‌های مبتنی بر شیبا، از جمله LEASH، SHIB و BONE E طراحی شده است. بنابراین، این امر منجر به بهره وری بالاتر و هزینه های کمتر می شود.

در جدیدترین توسعه Shiba Inu، این توکن در 24 ساعت گذشته 14 درصد افزایش یافته است که از نظر ارزش بازار از هر کوین دیگری در 40 ارز دیجیتال برتر برتری داشته است. افزایش اخیر قیمت شیبا یک روز پس از آن صورت گرفت که بنیاد Unification، یکی از توسعه دهندگان Shibarium، به روز رسانی پروژه Layer 2 را منتشر کرد که سطح هیجان را برای ارتش شیبا افزایش داد. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00001409 دلار معامله می شود و حجم معاملات روزانه آن 1،138،725،144 دلار است. طبق گزارش کوین مارکت کپ، شیبا با ارزش بازار 7,735,163,773 دلار، سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است.

راه اندازی شیباریوم بتا

طبق یک پست وبلاگ Medium در روز جمعه، بنیاد Unification به‌روزرسانی پروژه Shibarium را ارائه کرد و اعلام کرد که تاریخ راه‌اندازی بتا به سرعت نزدیک است. Unification همیشه با پروژه هایی که ما به آنها اعتقاد داریم و از توسعه معماری حمایت می کند کار کرده است و ما مفتخریم که این کار را با دوستان خود در این پروژه انجام دهیم. با این وسعت، احمقانه است که عجله کنیم، اما به خوبی پیش می رود، و با وجود اینکه شبکه بتا عمومی هنوز راه اندازی نشده است، آن روز به سرعت نزدیک می شود.

اگرچه تاریخ دقیق راه اندازی Shibarium هنوز توسط بنیاد Unification یا توسعه دهنده اصلی Shiba Inu Shytoshi Kusama اعلام نشده است، بسیاری از ارتش شیبا اینو پیش بینی می کنند که این تاریخ 14 فوریه خواهد بود. چنین گمانه‌زنی‌ها به دلیل یک توییت مرموز که اکنون حذف شده توسط شیتوشی منتشر شده است، فراوان است. در این توییت آمده است: «به سرعت نواختن فلوت را یاد بگیرید قبل از اینکه شیباریوم را در یک جعبه قلبی شکل با کمان قرار دهید. یکی دیگر از به روز رسانی های Shibarium که در پست وبلاگ Unification ذکر شده است، آزمایش موفقیت آمیز راه حل Oracle of Oracles (OoO) در شبکه Shibarium alpha است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.