منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شهریه بیت کوین در بزرگترین کالج آمریکا

شهریه بیت کوین در بزرگترین کالج آمریکا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شهریه بیت کوین در بزرگترین کالج آمریکا

بزرگترین کالج آمریکا شهریه بیت کوین را ارائه می دهد

ارائه دوره های مرتبط با بیت کوین و ارزهای دیجیتال در موسسات آموزشی آمریکا روز به روز در حال افزایش است. یکی از بزرگترین کالج های ایالات متحده اکنون به بیش از 74000 دانشجو دوره های بیت کوین را آموزش می دهد. این خبر در 13 ژانویه توسط کرک ری، عضو هیئت علمی مدرسه کسب و کار A&M تگزاس، که دوره پروتکل بیت کوین را به دانشجویان دانشکده مهندسی و دانشکده بازرگانی که از ترم بهار در ژانویه آغاز می شود، تدریس می کند، اعلام شد.

ری در توییتی اعلام کرد که “برنامه نویسی بیت کوین” از پروتکل بیت کوین پیروی می کند، جایی که دانش آموزان یاد می گیرند “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”. این استاد افزود که گرفتن تاییدیه از کمیته مربوطه در مورد برنامه درسی مدرسه کار آسانی نیست که ماه ها کار سختی را به خود اختصاص داد.

به گفته جاش کاول، محقق کریپتو، که معتقد است این ابتکار اگر درست انجام شود، می‌تواند سواد مالی را بهبود بخشد، فقدان آموزش رمزنگاری با کیفیت بالا به عنوان یک مانع کلیدی برای پذیرش در سطح بعدی شناسایی شده است. کوین تلگراف با ری تماس گرفته است تا بپرسد چند دانش آموز در کلاس ثبت نام کرده اند، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است. پیامدهای قانونی و نظارتی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال اکنون در کالج های آمریکا نیز تدریس می شود. پروفسور توماس هوک از دانشکده حقوق دانشگاه بوستون اخیراً به کوین تلگراف گفت که دانشکده حقوق اکنون یک دوره “مقررات رمزنگاری” را برای دانشجویان علاقه مند ارائه می دهد. بیاموزید که چگونه وکلا و شرکت‌های رمزارز باهوش بهترین راه را برای کنترل عدم قطعیت نظارتی انجام می‌دهند.

هدف آموزش وکلای آینده در مورد مشکلات بالقوه ای است که می توانند ببینند و تعداد بی شماری از رویکردها و مقررات موجود در رابطه با رمزارزها وجود دارد. [و] مشکلات [مشکلات] تفاوت‌هایی را که شرکت‌های رمزارز در سراسر جهان می‌توانند با آن‌ها روبرو شوند، کشف کنید.
سایر دانشگاه هایی که اکنون دوره های ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند عبارتند از دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه کرنل و دانشگاه برکلی.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.