منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سولانا با قطعی و بی ثباتی شبکه خداحافظی کرد

سولانا با قطعی و بی ثباتی شبکه خداحافظی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سولانا با قطعی و بی ثباتی شبکه خداحافظی کرد

آستین فادرا، رئیس استراتژی و ارتباطات در بنیاد سولانا، به گسترش شبکه بزرگ سولانا در سال 2023 اشاره کرد که قیمت های SOL را پس از بیش از سه ماه رکود افزایش داد. وی در گفتگو با بلومبرگ خاطرنشان کرد که این بنیاد بر سرمایه گذاری مجدد در اصول اولیه برای ایجاد فرصت هایی برای خلاقان در سال 2023 تمرکز خواهد کرد و افزود که جامعه در حال حاضر به سمت این هدف حرکت می کند.

با قطعی و بی ثباتی شبکه سولانا خداحافظی کنید

وی اعلام کرد که کار برای بهبود فرآیندهای شبکه با ایجاد اعتبارسنجی جدید در حال انجام است. او افزود:

یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها روی اعتبارسنجی دوم است که در واقع نسخه دوم سیستمی است که شبکه را اجرا می کند. این بدان معنی است که اگر یک سیستم شکست بخورد، سیستم دومی وجود دارد که می تواند وارد عمل شود.”

اعتبارسنجی جدید به حل مشکلات قطع و بی ثباتی که در دو سال گذشته گریبانگیر سولانا شده کمک می کند. همچنین، علاوه بر بهبود عملکرد، بهینه‌سازی‌هایی را معرفی می‌کند که به افراد امکان می‌دهد محصولات و خدماتی را بسازند که به اندازه همتایان Web 2 خود کارآمد باشند.

در همین حال، این اطلاعیه باعث افزایش قیمت سولانا شد زیرا سرمایه گذاران این خبر را صعودی می دیدند. در 7 روز گذشته، SOL بیش از 43 درصد افزایش یافته و به 24 دلار رسیده است. بالاترین سطح از نوامبر 2022.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.