منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سولانا بالاترین نرخ رشد را از نظر تعداد توسعه دهندگان به ثبت رساند

سولانا بالاترین نرخ رشد را از نظر تعداد توسعه دهندگان به ثبت رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سولانا بالاترین نرخ رشد را از نظر تعداد توسعه دهندگان به ثبت رساند

یک گزارش تحقیقاتی توسعه دهندگان بلاک چین می گوید که در میان اکوسیستم های بلاک چین با بیش از 1000 توسعه دهنده، سولانا از نظر تعداد توسعه دهندگان اکوسیستم در سال 2022 بالاترین نرخ رشد (83 درصد) را داشته است.

در اینجا نحوه توصیف سولانا توسط Coinbase در یک پست وبلاگ منتشر شده در 29 ژوئن 2022 آمده است:

Solana یک پلت فرم محاسباتی غیرمتمرکز است که از SOL برای تسویه تراکنش ها استفاده می کند. هدف سولانا بهبود مقیاس پذیری بلاک چین با استفاده از ترکیبی از اجماع اثبات سهام و به اصطلاح اثبات تاریخ است. در نتیجه، سولانا ادعا می کند که می تواند 50000 تراکنش در ثانیه را بدون به خطر انداختن تمرکززدایی پشتیبانی کند و یکی از بزرگترین بلاک چین های اثبات سهام بر اساس ارزش بازار است. سولانا قصد دارد قراردادهای هوشمند را فعال کند تا به توسعه دهندگان امکان ایجاد طیف گسترده ای از برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن های رمزنگاری جدید، بازی ها و موارد دیگر را بدهد. وقتی کاربران ارز دیجیتال خود را به اشتراک می گذارند، بلاک چین اصلی آن دارایی را ایمن تر و کارآمدتر می کنند. و در ازای آن، دارایی‌های اضافی از شبکه به آنها پاداش داده می‌شود.»

در 17 ژانویه 2023، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ارزهای دیجیتال و فین تک، Electric Capital، نسخه 2022 گزارش توسعه دهنده خود را منتشر کرد. تیم Solana گفت که این گزارش نشان می دهد که «تعداد کل توسعه دهندگان Solana از سال 2018 بیش از 10 برابر شده است. بیشتر از هر بلاک چین دیگری.

طبق داده های TradingView، SOL از 29 دسامبر 2022 از 8.29 دلار به 24.98 دلار معامله شد که 201.32 درصد افزایش در برابر دلار داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.